SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból nie do zniesienia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1143
Witam. Od 4 dni mam wielki problem z przedramionami. Gdy robię KAŻDE ćwiczenie na siłowni zaczynają mnie bardzo boleć przedramiona oraz miejsca nad łokciami. Ból dochodzi do takiego momentu że ledwo daje rady podnieść butelkę z wodą aby się napić Dziś w szkole przez chwile siłowałem się z kolegą i ból się też pojawił. Opaski elastyczne nie pomagają, nie wiem co mam robić a jestem w połowie cyklu więc nie chcę przerywać! Prosze o pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3269
opisz dokladniej ten bol , jesli jest zakwasopodobny to ja bym sie nie martwil , bo to kwestia przyzwyczajenie przedramienia do niektorych cwiczen ze boli jak ch****a :D , ale jesli jest jakis inny rodzaj bolu to jednak zglos sie do lekarza , na poczatek proponuje przychodnie rodzinna :P

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17400
Cyklu na winku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1143
Nic z SAA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17400
No to nie wiem co to jest:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17685
Co to ma wspólnego z treningiem dla zaawansowanych?

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1143
Widziałem tu podobne tematy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17685
Nie patrz na innych, patrz na siebie, jest od tego inny dział.
/zdr

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2009-01-22 15:48:54

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1143
Jaki?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34282
Do lekarza marsz,
takie rzeczy konsultuj w dziale zdrowie.

Moze byc pryszcz, zwykly potezny zakwas, a moze byc naderwanie/naciagniecie i inne mordegi. Przez net nikt cie nie zbada.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...poza tym nie wiem czy mi sie zdaje czy kilka/nascie dni temu nie odpowiadałem w "blźniaczym" temacie...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-01-22 17:37:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10194
A co bierzesz? m-drol może?

yeah buddy...light weight baby!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

A6W + trening mięsni

electro
Polecane artykuły