Oto ja :P Przykry widok nie? ;) To są foty z dzisiaj, wlasnie sie meczylem by je zrobic, na silce nie bylem pol roku a wczesniej to ze 2-3miesiace...i do tego sie obijalem :/ Teraz sie na nowo zapisuje (jutro dokladniej
Sorry za jakość ale tylko to potrafi kamerka internetowa...
Krzysztof Piekarz



Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"