jest to mój 1 cykl i zastanawiam się miedzy dwoma mono które lepsze i dlaczego :)
Creatin Monohydrate czy Creatin Monohydrate Classic z Vitlamaxu ?
I czy warto połączyć z gainerkiem ?
Ćwiczę 8 m-c Dieta jest chodź zdążają się uchybienia no i popadałem w zastój masowy
Creatin Monohydrate czy Creatin Monohydrate Classic z Vitlamaxu ?
I czy warto połączyć z gainerkiem ?
Ćwiczę 8 m-c Dieta jest chodź zdążają się uchybienia no i popadałem w zastój masowy

flat beat
Krzysztof Piekarz
