Witam prosze o rade sprawa wygląda następująco pon, wtorek ćwicze na siłowni w środe trening tylko aerobowy głownie biegi w czwartek i piątek znowu siłka w sobote trening aerobowy niedziela dzień wolny czytałem gdzieś na forum, że nie powinno się łączyć treningu aerobowego z siłowym a ja potrzebuje ćwiczyć aeroby 3 razy w tygodniu i partie mięśniowe: biceps, triceps, barki, priorytet plecy 2 razy w tygodniu klata 1 raz prosze jakiś sensowny plan może mógłbym ćwiczyć klate razem z aerobami prosze o jakiś plan treningowy i rady
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 23
Waga: 90
Wzrost: 186
Cel treningowy: wytrzymałość silne plecy i barki
Staż treningowy na słowni: rok przerwa od 2 mies. znowu
Uprawiane inne sporty: kulturystyka:)
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzet
Dieta: jest
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: CM3
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 23
Waga: 90
Wzrost: 186
Cel treningowy: wytrzymałość silne plecy i barki
Staż treningowy na słowni: rok przerwa od 2 mies. znowu
Uprawiane inne sporty: kulturystyka:)
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzet
Dieta: jest
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: CM3
Krzysztof Piekarz