Co jeść? kiedy jeść? ile jeść? po co jeść? (
) wszystkie tego typu tytania dzial odżywianie, to jest dzial trening, ja tutaj zadnego treningu nie widze. Więc nie wiem po co ten post jest w tym dziale.
Biegi, to żaden trening, aeroby to jedynie dodatek do konkretnego celu.
Dodam,że jestem na diecie niskotłuszczowej,
W jakim celu? nie wiem, jeśli jesteś w przekonaniu że to tłuszcz jest przyczyna zbędnych kg, to się mylisz, od dawnien dawna ten mit zostal obalony. wegle w duuużych ilosciach =duużo energi, nie zostaje wykorzystana? odkłada się właśnie twój wróg z ktorym walczysz
Podstawa aby wszystko bylo ok to dieta, czyli określona z gory ilośc B/T/W (bialko, tłuszcz,wegle) w okreslonych porach dnia i w okreslonej ilości.
) wszystkie tego typu tytania dzial odżywianie, to jest dzial trening, ja tutaj zadnego treningu nie widze. Więc nie wiem po co ten post jest w tym dziale.
Biegi, to żaden trening, aeroby to jedynie dodatek do konkretnego celu.
Dodam,że jestem na diecie niskotłuszczowej,
W jakim celu? nie wiem, jeśli jesteś w przekonaniu że to tłuszcz jest przyczyna zbędnych kg, to się mylisz, od dawnien dawna ten mit zostal obalony. wegle w duuużych ilosciach =duużo energi, nie zostaje wykorzystana? odkłada się właśnie twój wróg z ktorym walczysz
Podstawa aby wszystko bylo ok to dieta, czyli określona z gory ilośc B/T/W (bialko, tłuszcz,wegle) w okreslonych porach dnia i w okreslonej ilości.
PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl
