SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rafal081091 Blog treningowy - Robotajet nie przestajet

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10198

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
regeneracjahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/17.gif[/img] całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem[img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

P.S student wzruszyłes mnie, martwiłes sie, odzyskuje wiare w ludzi;*


Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2008-12-27 20:30:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
Yeah J'm back- tak se zawiesniaczyłem z angielska z radosci.


WIELKI POWRÓT


Plan jednak lzejsze FBW, nie bede tracił czasu bo przy
mojej"diecie' była by lipa. A wiec:


A.
1.Przysiady przednie 4s
2.wyciskanie sztangi na skosie 3s
3.podciąganie nachwytem szeroko na drążku 3s
4.podciąganie sztangi na wysokośc klatki 2s
5.wąskie wyciskanie 2s
6.młotki 2s
+dodatki brzuch,łydki


B.
1.-mc/martwy na prostych - zamiennie 4s
2.WL 3s
3.wiosło sztanga 3s
4.wznosy ramion bokiem 3s
5.wyciskanie francuskie sztangi 2s
6.wznosy przedramion w staniu ze sztangą 2s
+dodatki

C.-
1. przysiady ze sztangą na karku 3-4s
-wyciskanie sztangielek w lezeniu na skosie/płaskie ławce zamienie 3s
-wiosło hantla
-wyciskanie na barki sztangi do czoła 2s
-pompki na poręczach 2s
-wznosy sztangielek z supinacją 2s
+dodatki

i system powtórzen będzie raz 12-15 drugi trening 4-6 czyli trening lżejszy i ciezki, na zmiane
A.12-15
B.4-6
C.12-15
A.4-6
B.12-15
C.4-6
A.12-15

Mysle ze moze byc ciekawie

Ale pierwszy trening jakos niby niemoc ale sztanga była jakas lekka, poprostu głod siłki.

1.Przysiady przednie 4s 30 35 40 45 normalnie schodziłem dupa do ziemi, wiem jestem leszczem ale czułem nogi i sie zasapałem, bardziej to 2
2.wyciskanie sztangi na skosie 3s 45 45 45 lajt
3.podciąganie nachwytem szeroko na drążku 3s 6 6 6 lajt, nie chciałem zyłowac
4.podciąganie sztangi na wysokośc klatki 2s 30kg lajcik
5.wąskie wyciskanie 2s 40kg j/w
6.młotki 2s 12kg j/w

Ogolnie FBW mi sie srednio podoba, juz robiłem pare razy tyle ze jeden plan i zawsze na maksa a dzisiejszy trening tak jakis dziwny ale czego sie nie robi dla masy, poswiecm 8 tyg

Dieta: przez przerwe mało zarcia( o dziwo nic nie spadło, chyba to juz włokna miesniowe nie tak jak kiedys woda kiedy to po melanzu spadło mi 2 cm w łapie )Dzisiaj to juz lepiej ale dalej kulało, zjadłem juz pare jajek troch piersi itp ale szału nie było zaczynam duzo jesc, najwyzej dodam troche aero, ale to naprawde troche

brzucha nie robiłem
łyd tez


Sie rozpisałem, patrzac na rozpiske to jestem leszcz ze zal, ale mam zamiar to szybko zmienic


Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2009-01-05 22:58:47
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wróciłeś

good


jazda !


pozdr



masz dziś jakiś trening ?

albo wczoraj miałeś i zaś Ci się nie chce ciulu wypiski dawać

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-01-07 16:49:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
7.12.2008



Treningowy

cały trening 4-6 powt.

1.-mc 4s 50 60 70 80 X 6

2.WL 3s 70x6 75x5 75x4

3.wiosło sztanga 3s 50 55 60 X 6

4.wznosy ramion bokiem 3s 8 x 6 z zatrzym. w połowie ruchu konc i ekscentrycznego dla zwiekszenie efektywnosci

5.wyciskanie francuskie sztangi 2s 26 28 X 6

6.wznosy przedramion w staniu ze sztangą 2s 28 X 6

7.zottman curl 2 serie 8kg x 6 hantel chciałem łapy dowalic jeszcze
8.francuz hantla 2 serie 11kg x 6
potem troche brzucha i łyd
trennig fajny łapy bola, czuje ze zaczne znowu troche rosnac

Dieta: staram sie wszystko dostarczyc tylko czasami sie pory posiłkow zmieniaja

korva studi pytasz sie a wypiske miałes powyzej

Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2009-01-07 16:58:00
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Biały chleb dalej wcinasz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
łee a co mam w szkole jesc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryż z pojemnika

******************************************************


Masz fpyyerdol

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-01-09 20:17:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
9.01.008



treningowy



Trening

miałem dzisiaj WF ale jakos fajnie mimo to sie cwiczyło

przysiady ze sztangą na karku 4s 50kgx12-15 lekko, bardziej sie ogolnie zmeczyłem niz miesnie

-wyciskanie sztangielek w lezeniu na płaskiej ławce zamienie 3s 25kg hantel tu starałem sie nie mniej niz 12 zrobic w pierszej serii hantle latały w kolejnych juz si ustabilizowałem

-wiosło hantla 3s 25kgx15 technika na dobrym poziomie ciezko przez ilosc powt.

-wyciskanie na barki sztangi do czoła 2s 40kgx12-15 ciezko ze stabilizacja bo barki to lekko, latałem jak zaraza po chinach

-pompki na poręczach 2s po 6-7 robiłem bo byłem styrany

-wznosy sztangielek z supinacją 2s 10kgx15


Dieta; kpina, niestety, ale niezaleznie odemnie białka było sporo ale ryzu wogole nie jadłem tylko ziemniaki i chleb.......biały

trening fajny przekonałem sie do fbw zupełnie.

Chce zaprosic do wpisywania i głosowanie w ankiecie bo głupio to wyglada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
Sudent To chodz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ułożenie planu treningowego na mase

Następny temat

Plan

electro
Polecane artykuły