regeneracjahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/17.gif[/img]
całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku
a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem
całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku
a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem

całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku
a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem[img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
P.S student wzruszyłes mnie, martwiłes sie, odzyskuje wiare w ludzi;*
Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2008-12-27 20:30:04
całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku
a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem
całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku
a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem

całe wolne od szkoły nie cwicze, miałem zrobic tylko tydzien ale beda dwa bo i tak w sylwka bedzie ostro,a tak to zaczne od nowego roku
a niechce na starcie z nowym planem odpuszczac treningu https://www.sfd.pl/Metoda_PFS_-_Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html własnie ten planik, moze wyzwanie ale jak widziałem jakie leszcze robiły eksperymenty to sie zdecydowałem[img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
P.S student wzruszyłes mnie, martwiłes sie, odzyskuje wiare w ludzi;*
Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2008-12-27 20:30:04

i sie zasapałem, bardziej to 2
a dzisiejszy trening tak jakis dziwny ale czego sie nie robi dla masy, poswiecm 8 tyg
)Dzisiaj to juz lepiej ale dalej kulało, zjadłem juz pare jajek troch piersi itp ale szału nie było
zaczynam duzo jesc, najwyzej dodam troche aero, ale to naprawde troche