witam,
trenuje combat 56. pod koniec marca jest staż na którym chciałbym być ale obawiam sie że moja kondycja i wytrzymałość siłowa są na zbyt niskim poziomie. czy ktos moglby mi polecić jakieś ćwiczenia zebym mógł sie dobrze przygotować przez te trzy miesiące?
treningi combat 56 mam dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny
informacje o mnie:
wiek 21 lat
wzrost 171 cm
waga 87 kg
dodam za mam dostęp do sali gimnastycznej (o wymiarach boiska do siatkówki) na której chciałbym trenować.
pozdrawiam
trenuje combat 56. pod koniec marca jest staż na którym chciałbym być ale obawiam sie że moja kondycja i wytrzymałość siłowa są na zbyt niskim poziomie. czy ktos moglby mi polecić jakieś ćwiczenia zebym mógł sie dobrze przygotować przez te trzy miesiące?
treningi combat 56 mam dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny
informacje o mnie:
wiek 21 lat
wzrost 171 cm
waga 87 kg
dodam za mam dostęp do sali gimnastycznej (o wymiarach boiska do siatkówki) na której chciałbym trenować.
pozdrawiam

Krzysztof Piekarz

to sobota i niedziela dni wolne od treningu.