Szacuny
0
Napisanych postów
85
Wiek
46 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
626
Pytanie p[roste i banalne a jednak ;] Powuiedzcie mi czy ochraniacz pojedynczy lepiej zaladac na dolna szczeke czy gorna?? czy to mzoe bez roznicy?? z gory dzieki ;]
Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
92
Witam zauwazylem ze temat jest bardzo stary ale po stanowiłem nie robic bałaganu na forum. Od 2 miesiecy trenuje muay thai sparingi beda dopiero za jakieś dwa miesiace. Problem jest taki ze noszę stały aparat na zęby (obydwie szczęki), czy moze mi ktos udzielic jakichs rad kupic ochraniacz na jedno czy obydwie szczęki. A moze narazie sie udzielac sie w sparingach??
Prosze o odpowiedz i z gory dziekuję.
Szacuny
3057
Napisanych postów
51894
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351411
mi pojedyncza zupełnie nie leży imo warto, kupić obie i sprawdzić, a oddychanie w podwójnej to kwestia przyzwyczajenia.
jak ktoś nie umie prawidłowo oddychać przy bieganiu, imo bieganie w podwójnej dobrze się sprawdza, ale to tak poza tematem.
Szacuny
2
Napisanych postów
287
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
6147
Ja sie jeszcze wtrace :P
Jesli bedziesz mial pojedyncza dostaniesz prostego na brode moze ci aparat pokaleczyc dolna warge. Mialem aparat 2 lata temu i wiem ze jak nawet lekkie uderzenie pojdzie to aparat lubi sie wkrecic w ware :P
Ja przy takim problemie kupil bym dwie. Na pierwszy zabral bym jedna i po sparingach zobaczyl jak jest, a na drugi druga :P
A potem porownal.