SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ochraniacz na szczeka - jak wkladac

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 626
Pytanie p[roste i banalne a jednak ;] Powuiedzcie mi czy ochraniacz pojedynczy lepiej zaladac na dolna szczeke czy gorna?? czy to mzoe bez roznicy?? z gory dzieki ;]

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34768
pojedynczy na gorna, podwojny na obydwie

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-12-15 21:01:35

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 626
dziki wielkie :]

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
Witam zauwazylem ze temat jest bardzo stary ale po stanowiłem nie robic bałaganu na forum. Od 2 miesiecy trenuje muay thai sparingi beda dopiero za jakieś dwa miesiace. Problem jest taki ze noszę stały aparat na zęby (obydwie szczęki), czy moze mi ktos udzielic jakichs rad kupic ochraniacz na jedno czy obydwie szczęki. A moze narazie sie udzielac sie w sparingach??
Prosze o odpowiedz i z gory dziekuję.

Pozdrawiam Marcin
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Mój kolega z podwójnej ćwiczył jak miał aparat, ale kup pojedynczą w niej lepiej się oddycha. Podwójna jest zbędna.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
mi pojedyncza zupełnie nie leży imo warto, kupić obie i sprawdzić, a oddychanie w podwójnej to kwestia przyzwyczajenia.
jak ktoś nie umie prawidłowo oddychać przy bieganiu, imo bieganie w podwójnej dobrze się sprawdza, ale to tak poza tematem.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3720
raczej pojedyńcza szczeka jest lepsza ale nie wiem jak to bedzie z aparatem funkcjonować :/

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
Ja sie jeszcze wtrace :P
Jesli bedziesz mial pojedyncza dostaniesz prostego na brode moze ci aparat pokaleczyc dolna warge. Mialem aparat 2 lata temu i wiem ze jak nawet lekkie uderzenie pojdzie to aparat lubi sie wkrecic w ware :P

Ja przy takim problemie kupil bym dwie. Na pierwszy zabral bym jedna i po sparingach zobaczyl jak jest, a na drugi druga :P
A potem porownal.

pozdrawiam :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
Dzieki chłopaki, to najpierw nabyje pojedyńczą i zobaczę co z tą wargą się będzie działo.
POZDRO
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbijanie wagi - bieganie po treningu

Następny temat

Zwijki czy elastyczne bandaże

Shoty
Polecane artykuły