SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochraniacz na uszy i sprawność w BJJ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Podejrzewam, że temat już był, więc sorry z góry, ale mam dziś neta jak żółw więc nie będę sie masochizował przez 10 min z wyszukiwarką. Dzięki za zrozumienie.

Mam następujące dwa pytania:
1. ponieważ w dzieciństwie miałem kłopoty laryngologiczne z uszami, i w ogóle kalafiory mnie nie pociągają zbytnio, chciałem się dowiedzieć, czy często na treningach widuje się osoby z nausznikami i czy nie przeszkadzają one w treningu BJJ zbytnio?
2. jestem, można powiedzieć, "gimnastycznie upośledzony": mało elastyczny, niedynamiczny, a taką np. gwiazdę to ostatni raz robiłem, jak pod stół na stojąco wchodziłem. Czy takie uwarunkowania nie skazują mnie na automatyczną porażkę na starcie w tym sporcie? Tzn. kariery nie zamierzam zrobić, trenować rekraacyjnie, ale nie chciałbym chybić i z takiego powodu stracić rok męcząc się na treningach.

Dzięki z góry za odpowiedzi!

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
Będziesz cwiczył to stopniowo sie rozkrecisz nie peniaj , co do nauszników to lipton..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6177
Ja widziałem jedną osobę w naucznikach i nie sądze aby jej to w jakis sposób przeszkadzać (oprocz tego ze CHYBA gorzej slyszy ;d)

Zacznij trenowac, jesli bedziesz sie zle czul to po prostu przestaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
To powalczcie z osoba, ktora ma nauszniki, mnie osobiscie to w.qrwia, popierwsze, ze gdy dociska sie do Twojej glowy to nie jest przyjemne, a po drugie nauszniki po czasie zaczynaja strasznie smierdziec i dopiero w tedy robi sie lipa jak musisz wachac te smrody. Ale jestem tolerncyjny, ale co do nausznikow, to stosowalbym je tylko w czasie gdy ma sie swiezego kalaka, gdy wyleczy sie ucho to odstawiac.

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
U mnie w klubie wiele osob ma nauszniki i to roznego rodzaju i nikomu nigdy one nie przeszkadzaly, tak wiec nie wiem co to za teksty typu "jak mnie dociska to jest to nieprzyjemne", jak Ci robia ezechiela tez jest to nieprzyjemne, ale jest to wpisane w sport, ktory uprawiamy. DO nausznikow trzeba troche i bez problemu mozna sie przyzwyczaic.
Odnosnie elastycznosci i Twojej kariery w bjj-powiem szczerze, nie postawie wiekszych pieniedzy na to,ze zobacze Cie na olimpiadzie, ale jezeli chcesz sie nauczyc czegos nowego i poprawic swoje zdrowie to rura na treningi:).

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Dzieki Michal, dzieki psdw. Co do treningów jestem raczej zdecydowany, bo w stójce czuję się dosyć pewnie, natomiast parter kuleje i to mocno... Natomiast nauszniki są mi potrzebne, żeby nie mieć większych problemów z uszami niż mam (okazjonalne zapalenia wynikłe ze wspomnianych kłopotów w dzieciństwie), bo na starość chciałbym jeszcze coś słyszeć choćby na jedno ucho Dzięki raz jeszcze!

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
Nikogo nie zobaczysz na olimpiadzie;) Ja mowie jakie sa moje odczucia, jak komus ***i.a nauszniki to mnie to denerwuje i to strasznie! A piorac je codziennie to dlugo ich nie bedziesz mial. Nie wyciagnij wieczorem z torby GI i idz w nim na drugi dzien na trening, to wszyscy az sie rzuca aby z Toba cwiczyc. A nauszniki uzywane codzienne smierdza i kazdy o tym wie, chyba ze sa jakies wykonane z samych twardych tworzyw, nie chlonacych potu, ale watpie.

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Nikogo nie zobaczysz na olimpiadzie;)

Wiem, to byla figura stylistyczna:)

Ja mowie jakie sa moje odczucia, jak komus ***i.a nauszniki to mnie to denerwuje i to strasznie!

Roznych ludzi denerwquja rozne rzeczy.

A piorac je codziennie to dlugo ich nie bedziesz mial.

Czy ja wiem.

Nie wyciagnij wieczorem z torby GI i idz w nim na drugi dzien na trening, to wszyscy az sie rzuca aby z Toba cwiczyc.

Kwestia higieny jest dosc podstawowa we wszystkim, nie wyciagnij gi z torby i idz w nim na trening...to samo...

A nauszniki uzywane codzienne smierdza i kazdy o tym wie, chyba ze sa jakies wykonane z samych twardych tworzyw, nie chlonacych potu, ale watpie.

Coz ja jeszcze zadnego smrodu od niczyich nausznikow nie czulem:).

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
U nas tylko sa jedne nauszniki, ktore kraza jak ktos ma kalaka:) Wiec moze dlatega je.bia;)

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
hehehe to moze byc powod)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
To u Was jest jak w tym dowcipie: jaki jest szczyt żądzy? W małym, ciemnym pokoju na rozwalającym się krześle przy dogasającej świeczce siedzi student i ceruje ostatnią prezerwatywę...

A tak a'propos kalafiorów, to w jakim stopniu da się je zredukować bez interwencji chirurgicznej jak już się przydarzą? Odciąganie tego, co się w nich zbiera (osocze?) może je zlikwidować do poziomu, powiedzmy, estetyczności? Ja wiem, że w tzw. środowisku kalafiory są powodem do dumy, ale jednak wolę nie musieć być dumny z tego powodu... Chociaż i tak się chyba zdecyduję na ochraniacze - które byście wybrali np. z takich: http://www.fighting.pl/index.php?cPath=24_71 ? A może jakieś inne polecacie?

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System pasów w krav maga

Następny temat

Cios prosty

WHEY premium