SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki ochraniacz na uszy?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
FUMETSU czy BAD BOY ? Bo Tylko takie znalazłem na allegro. Jest jeszcze Venuma, ale wyaję się jakby miał się zsuwać. Używa ktoś takich może i daŁBY swoja opinię?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
Venum Wind, nie zaluje wydanych pieniedzy, nie ma mowy o zsuwaniu sie itp. super chroni uszy, osobiscie nie mam problemow z nim na macie, koledzy tez nie narzekaja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Brute robi dobre podobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
W takim razie jak ktoś uzywa tych brute to niech także sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1051
Używam Brute Quad III i się sprawdza. Siedzi na miejscu i nie kaleczy partnerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Dziś mi doszedł właśnie ten ochraniacz Brute i muszę przyznać konkretny. Na pasku pod brodę jakby skóropodobna nakładka, także komfort jest zapewniony i wygląda naprawdę solidnie, na pewno spełni oczekiwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
U mnie w sekcji pare osób nosi ochraniacz Asicsa i jak narazie bardzo sobie go chwalą . Nie wiem tylko czy można go dostać na polskich stronach .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3259
http://allegro.pl/ochraniacz-uszu-asics-gel-mma-zapasy-bjj-i2281692307.html

uzywam takiego od 3 tygodni, jestem bardzo zadowolony, nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Wojtek_Kr
Używam Brute Quad III i się sprawdza. Siedzi na miejscu i nie kaleczy partnerów.

Prują Ci się trochę rzepy? Tj nitki odchodzą warstwami? Wiesz jak to zabezpieczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1051
Nic mi się takiego nie dzieje. Pozostaje Ci obszywać albo zgrzewać. Chyba że reklamacja.

Zmieniony przez - Wojtek_Kr w dniu 2012-06-12 22:44:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Reklamacja tego nie obejmuje. Ale problem już chyba zażegnany ;) Ochraniacz ogólnie świetny, siedzi na swoim miejscu, wszystko słychać. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
Ja kupiłem najtańszy ochraniacz w sklepie (Manto) i jestem bardzo zadowolony. Na początku pojawił się tylko problem z tym, że niewygodnie się ćwiczyło (podduszał mnie pasek dolny) ale po jakimś czasie się zupełnie przyzwyczaiłem do niego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból po duszeniu

Następny temat

Krótkie pytanie do karateków

WHEY premium