2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl
...
Napisał(a)
A kiedy beda foty bo wchodze na stronke i nie widze. A awody naprawde bardzo fajne. Mam nadzieje ze u was beda MP
...
Napisał(a)
Chodzi Ci o o tej zdjęcia (około 15?) bo może ja źle szukam :)
Piłka nożna + Bench Press
...
Napisał(a)
dzieki za info . nawet sie znalazlem na jednej focie
2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl
...
Napisał(a)
A mi sie podobały zawody zresztą uwielbiam drużynę z Pieńska i mam nadzieję że odbędą się tam Mistrzostwa Polski :) a co do mojego trenera to z tego miejsca Go pozdrawiam, bo bez niego nie miałybyśmy 1 drużynówki :D
...
Napisał(a)
ma ktos moze wyniki dzieki
...
Napisał(a)
KOBIETY
Juniorki do lat 18
Kategoria wagowa 56KG
1. GRABOWSKA Ewelina '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 42,5kg / 50,93pkt. /
2. ORZESZEK Patrycja '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 30kg / 44,17pkt. /
Kategoria wagowa +56KG
1. KOSIOROWSKA Monika '91 ( ''Nike'' Żagań ) - 55kg / 55,32pkt. /
2. TOCZKA Magdalena '91 / ''Nike'' Żagań / - 50kg / 54,69pkt. /
Juniorki do lat 23
Kategoria Open
1. MADEJEWSKA Malwina '91 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 87,5kg /90,27pkt. /
2. SAJEWICZ Ewelina '89 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 87,72pkt. /
3. PŁOCIENNICZAK Katarzyna '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 90kg / 75,24pkt. /
4. KUCHNIA Karolina '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 47,5kg / 60,01pkt. /
Seniorki
Kategoria Open
1. MADEJEWSKA Malwina '91 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 87,5kg / 90,27pkt. /
2. SAJEWICZ Ewelina '89 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 87,72pkt. /
3. OWSIANKA Katarzyna '74 ( '' Relax'' Kamienna Góra ) - 95kg / 85,50pkt. /
4. PŁOCIENNICZAK Katarzyna '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 90kg / 75,24pkt. /
5. KUCHNIA Karolina '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 47,5kg / 60,01pkt. /
Klasyfikacja Drużynowa Kobiet
1. ''NIKE'' Żagań - 57pkt.
2. ''RELAX'' Kamienna Góra - 45pkt.
3. ''HUTNIK'' Pieńsk - 18pkt.
MĘŻCZYŹNI
Juniorzy do lat 18
Kategoria wagowa 60KG
1. TREFLER Marcin '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 97,5kg / 86,23pkt. /
2. MADZIAŁA Cezary '93 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 87,5kg / 76,64pkt. /
3. PIOTROWSKI Piotr '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 87,5kg / 76,39pkt. /
4. KOPCZYK Krystian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 70kg / 59,88pkt. /
Kategoria wagowa 75KG
1. KONIECZNY Paweł '90 (''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 122,5kg / 97,28pkt. /
2. ŻARNOWSKI Rafał '92 ( ''Steinpol-Ilanka'' Rzepin ) - 102,5kg / 78,56pkt. /
3. PAŁUSKA Sebastian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 105kg / 76,72pkt. /
4. GARBICZ Damian '90 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 95kg / 76,13pkt. /
5. GALSKI Adrian '90 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 85kg / 69,60pkt. /
6. GRZEBIELSKI Dominik '94 ( ''Olszanka Pogorzela'' ) - 95kg / 69,14pkt. /
7. OZIMKOWSKI Damian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 67,02pkt. /
8. WISZOWSKI Grzegorz '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 64,88pkt. /
9. DANHOFER Wojciech '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 82,5kg / 60,28pkt. /
Kategoria wagowa +75KG
1. MULARCZYK Piotr '90 ( ''Team'' Wrocław ) - 147,5kg / 92,89pkt. /
2. KONIK Arkadiusz '92 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 130kg / 83,56pkt. /
3. SZYDEŁKO Sławomir '90 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 122,5kg / 78,20pkt. /
4. POMIETŁO Bartosz '92 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 110kg / 76,79pkt. /
5. SZCZUR Dawid '93 ( ''Nike'' Żagań ) - 120kg / 69,33pkt. /
6. CUGIER Patryk '92 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 56,33pkt. /
Juniorzy do lat 23
Kategoria Open
1. BERESIŃSKI Piotr '85 ( ''Relax Kamienna Góra ) - 205kg / 141,77pkt. /
2. SINDREWICZ Paweł '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 240kg / 134,83pkt. /
3. WÓLKIEWICZ Łukasz '87 ( ''Team'' Wrocław ) - 175kg / 129,46pkt. /
4. WIELOCHA Wojciech '87 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 200kg / 121,66pkt. /
5. DEPTUCH Dawid '86 ( ''Steinpol-Ilanka Rzepin ) - 175kg / 121,22pkt. /
6. GRZESIK Mateusz '89 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 180kg / 110,93pkt. /
7. HYPŚ Tomasz '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 170kg / 109,54pkt. )
8. TYMKÓW Krzysztof '86 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 197,5kg / 106,05pkt. /
9. MIELNIK Adam '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg / 105,76pkt. /
10.PARTYKA Rafał '89 ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 140kg / 104,34pkt. /
11.POLECKI Bartłomiej '88 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 120kg / 101,42pkt. /
12.WAWSZCZYK Mariusz '85 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 140kg / 96,50pkt. /
13.GRZEŚKÓW Damian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 115kg /90,97pkt. /
14.LEGEŻYŃSKI Radosław '89 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 120kg /85,51pkt. /
15.POMORSKI Radosław ( ''Nike'' Żagań ) - 105kg /84,36pkt. /
16.MAŁECKI Wojciech '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 102,5kg / 83,47pkt. /
17.CZERNER Christian '86 ( ''Olszanka Pogorzela'' ) - 90kg / 81,92pkt. /
18.BACA Lesław '85 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 50kg /43,24pkt. /
Klasyfikacja Drużynowa Juniorów
1. ''HUTNIK'' Pieńsk - 52pkt.
2. ''RELAX'' Kamienna Góra - 28pkt.
3. ''TEAM'' Wrocław - 20pkt.
4. ''STEINPOL-ILANKA'' Rzepin ) - 15pkt.
5. ''ŚRÓDMIEŚCIE'' Legnica - 14pkt.
6. ''TERMINATUS'' Dąbrowa Górnicza - 12pkt.
7. UKS ''NIKE'' Żagań - 6pkt.
8. ''OLSZANKA POGORZELA'' - 5pkt.
Seniorzy
Kategoria wagowa 56KG
1. CZERNER Christian '86 ( ''Olszanka Pogorzela'' ) - 90kg
2. ZALEWSKI Michał '94 ( ''Olszanka Pogorzela ) - 60kg
Kategoria wagowa 60KG
1. GWÓŹDŻ Jarosław '78 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 150kg
2. BACA Lesław '85 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 50kg
Kategoria wagowa 67,5KG
1. WOJDAK Adrian '84 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 140kg
2. POLECKI Bartłomiej '88 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 120kg
3. GRZEŚKÓW Damian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 115kg
4. POMORSKI Radosław '89 ( ''Nike'' Żagań ) - 105kg
5. MAŁECKI Wojciech '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 102,5kg
Kategoria wagowa 75KG
1. WÓŁKIEWICZ Łukasz ( ''Team'' Wrocław ) - 175kg
2. WOŹNICZKO Marcin ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 170kg
3. POPRAWSKI Janusz ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 145kg
4. PARTYKA Rafał ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 140kg
5. LEGEŻYŃSKI Radosław ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 120kg
6. OLEJNICZAK Damian ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 85kg
Kategoria wagowa 82,5KG
1. BERESIŃSKI Piotr ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 205kg
2. JAROSIEWICZ Tomasz '82 ( ''Tęcza-Społem'' Kielce ) - 205kg
3. FUJA Ireneusz '70 ( ''Piast'' Jawor ) - 180kg
4. DEPTUCH Dawid '86 ( ''Steinpol-Ilanka Rzepin ) - 175kg ''
5. ŻELAZKO Bartosz '73 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg
6. BUDNIK Łukasz '84 ( ''Team'' Wrocław ) - 160kg
7. WAWSZCZYK Mariusz '86 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 140kg
8. LECHOWICZ Edmund '49 ( ''Nike'' Żagań ) - 122,5kg
Kategoria wagowa 90KG
1. LITWIN Jakub '81 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 205kg
2. MENTEL Stanisław '54 ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 195kg
3. FUGIEL Mirosław '55 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 192,5kg
4. HYPŚ Tomasz '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 170kg
5. MIELNIK Adam '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg
Kategoria wagowa 100KG
1. ZAKRZEWSKI Krzysztof '77 ( ''Steinpol-Ilanka'' Rzepin ) - 230kg
2. PALCZYŃSKI Marcin '78 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 210kg
3. BĄK Patryk '84 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 200kg
4. GRZESIK Mateusz '89 ( ''Śródmiescie'' Legnica ) - 180kg
5. LITWIN Andrzej '61 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg
Kategoria wagowa 110KG
1. CZYŻYK Piotr '68 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 250kg
2. WIELOCHA Wojciech '87 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 200kg
3. IWANICKI Krzysztof '75 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 180kg
4. NESTOROWSKI Adam '81 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 155kg
5. ROKICKI Artur '84 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 145kg
Kategoria wagowa +125KG
1. SINDREWICZ Paweł '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 240kg
2. TYMKÓW Krzysztof '86 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 197,5kg
3. ROMANEK Henryk '59 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 190kg
Weterani
Grupa I ( 40-49 lat )
1. CZYŻYK Piotr '68 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 250kg /147,55pkt. /
2. ROMANEK Henryk '59 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 190kg / 108,09pkt.
3. LITWIN Andrzej '61 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg / 98,52pkt. /
Grupa II ( +50lat )
1. MENTEL Stanisław '54 ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 195kg / 125,36pkt. /
2. FUGIEL Mirosław '55 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 192,5kg / 123,23pkt. /
3. LECHOWICZ Edmund '49 ( ''Nike'' Żagań ) - 122,5kg / 79,02pkt. /
Klasyfikacja Drużynowa Mężczyzn
1. ''HUTNIK'' Pieńsk - 66pkt.
2. ''ŚRÓDMIEŚCIE'' Legnica - 56pkt.
3. ''RELAX'' Kamienna Góra - 44pkt.
4. ''TERMINATUS'' Dąbrowa Górnicza - 37pkt.
5. ''OLSZANKA POGORZELA'' - 21pkt.
6. ''STEINPOL-ILANKA'' Rzepin - 19pkt.
7. ''NIKE'' Żagań - 18pkt.
8. ''TEAM'' Wrocław - 17pkt.
9. ''TĘCZA-SPOŁEM'' Kielce - 9pkt.
10.''PIAST'' Jawor - 8pkt.
Kategoria Open Niepełnosprawnych
1. BARBASZYŃSKI Grzegorz '75 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 145kg / 93,65pkt. /
2. KANIUCZOK Jan '71 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 65kg / 53,82pkt. /
3. BIERNACKI Marcin '85 ( ''Nike'' Żagań ) - 72,5kg / 51,95pkt. /
Juniorki do lat 18
Kategoria wagowa 56KG
1. GRABOWSKA Ewelina '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 42,5kg / 50,93pkt. /
2. ORZESZEK Patrycja '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 30kg / 44,17pkt. /
Kategoria wagowa +56KG
1. KOSIOROWSKA Monika '91 ( ''Nike'' Żagań ) - 55kg / 55,32pkt. /
2. TOCZKA Magdalena '91 / ''Nike'' Żagań / - 50kg / 54,69pkt. /
Juniorki do lat 23
Kategoria Open
1. MADEJEWSKA Malwina '91 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 87,5kg /90,27pkt. /
2. SAJEWICZ Ewelina '89 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 87,72pkt. /
3. PŁOCIENNICZAK Katarzyna '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 90kg / 75,24pkt. /
4. KUCHNIA Karolina '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 47,5kg / 60,01pkt. /
Seniorki
Kategoria Open
1. MADEJEWSKA Malwina '91 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 87,5kg / 90,27pkt. /
2. SAJEWICZ Ewelina '89 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 87,72pkt. /
3. OWSIANKA Katarzyna '74 ( '' Relax'' Kamienna Góra ) - 95kg / 85,50pkt. /
4. PŁOCIENNICZAK Katarzyna '94 ( ''Nike'' Żagań ) - 90kg / 75,24pkt. /
5. KUCHNIA Karolina '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 47,5kg / 60,01pkt. /
Klasyfikacja Drużynowa Kobiet
1. ''NIKE'' Żagań - 57pkt.
2. ''RELAX'' Kamienna Góra - 45pkt.
3. ''HUTNIK'' Pieńsk - 18pkt.
MĘŻCZYŹNI
Juniorzy do lat 18
Kategoria wagowa 60KG
1. TREFLER Marcin '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 97,5kg / 86,23pkt. /
2. MADZIAŁA Cezary '93 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 87,5kg / 76,64pkt. /
3. PIOTROWSKI Piotr '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 87,5kg / 76,39pkt. /
4. KOPCZYK Krystian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 70kg / 59,88pkt. /
Kategoria wagowa 75KG
1. KONIECZNY Paweł '90 (''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 122,5kg / 97,28pkt. /
2. ŻARNOWSKI Rafał '92 ( ''Steinpol-Ilanka'' Rzepin ) - 102,5kg / 78,56pkt. /
3. PAŁUSKA Sebastian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 105kg / 76,72pkt. /
4. GARBICZ Damian '90 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 95kg / 76,13pkt. /
5. GALSKI Adrian '90 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 85kg / 69,60pkt. /
6. GRZEBIELSKI Dominik '94 ( ''Olszanka Pogorzela'' ) - 95kg / 69,14pkt. /
7. OZIMKOWSKI Damian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 67,02pkt. /
8. WISZOWSKI Grzegorz '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 64,88pkt. /
9. DANHOFER Wojciech '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 82,5kg / 60,28pkt. /
Kategoria wagowa +75KG
1. MULARCZYK Piotr '90 ( ''Team'' Wrocław ) - 147,5kg / 92,89pkt. /
2. KONIK Arkadiusz '92 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 130kg / 83,56pkt. /
3. SZYDEŁKO Sławomir '90 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 122,5kg / 78,20pkt. /
4. POMIETŁO Bartosz '92 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 110kg / 76,79pkt. /
5. SZCZUR Dawid '93 ( ''Nike'' Żagań ) - 120kg / 69,33pkt. /
6. CUGIER Patryk '92 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 80kg / 56,33pkt. /
Juniorzy do lat 23
Kategoria Open
1. BERESIŃSKI Piotr '85 ( ''Relax Kamienna Góra ) - 205kg / 141,77pkt. /
2. SINDREWICZ Paweł '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 240kg / 134,83pkt. /
3. WÓLKIEWICZ Łukasz '87 ( ''Team'' Wrocław ) - 175kg / 129,46pkt. /
4. WIELOCHA Wojciech '87 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 200kg / 121,66pkt. /
5. DEPTUCH Dawid '86 ( ''Steinpol-Ilanka Rzepin ) - 175kg / 121,22pkt. /
6. GRZESIK Mateusz '89 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 180kg / 110,93pkt. /
7. HYPŚ Tomasz '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 170kg / 109,54pkt. )
8. TYMKÓW Krzysztof '86 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 197,5kg / 106,05pkt. /
9. MIELNIK Adam '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg / 105,76pkt. /
10.PARTYKA Rafał '89 ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 140kg / 104,34pkt. /
11.POLECKI Bartłomiej '88 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 120kg / 101,42pkt. /
12.WAWSZCZYK Mariusz '85 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 140kg / 96,50pkt. /
13.GRZEŚKÓW Damian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 115kg /90,97pkt. /
14.LEGEŻYŃSKI Radosław '89 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 120kg /85,51pkt. /
15.POMORSKI Radosław ( ''Nike'' Żagań ) - 105kg /84,36pkt. /
16.MAŁECKI Wojciech '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 102,5kg / 83,47pkt. /
17.CZERNER Christian '86 ( ''Olszanka Pogorzela'' ) - 90kg / 81,92pkt. /
18.BACA Lesław '85 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 50kg /43,24pkt. /
Klasyfikacja Drużynowa Juniorów
1. ''HUTNIK'' Pieńsk - 52pkt.
2. ''RELAX'' Kamienna Góra - 28pkt.
3. ''TEAM'' Wrocław - 20pkt.
4. ''STEINPOL-ILANKA'' Rzepin ) - 15pkt.
5. ''ŚRÓDMIEŚCIE'' Legnica - 14pkt.
6. ''TERMINATUS'' Dąbrowa Górnicza - 12pkt.
7. UKS ''NIKE'' Żagań - 6pkt.
8. ''OLSZANKA POGORZELA'' - 5pkt.
Seniorzy
Kategoria wagowa 56KG
1. CZERNER Christian '86 ( ''Olszanka Pogorzela'' ) - 90kg
2. ZALEWSKI Michał '94 ( ''Olszanka Pogorzela ) - 60kg
Kategoria wagowa 60KG
1. GWÓŹDŻ Jarosław '78 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 150kg
2. BACA Lesław '85 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 50kg
Kategoria wagowa 67,5KG
1. WOJDAK Adrian '84 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 140kg
2. POLECKI Bartłomiej '88 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 120kg
3. GRZEŚKÓW Damian '91 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 115kg
4. POMORSKI Radosław '89 ( ''Nike'' Żagań ) - 105kg
5. MAŁECKI Wojciech '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 102,5kg
Kategoria wagowa 75KG
1. WÓŁKIEWICZ Łukasz ( ''Team'' Wrocław ) - 175kg
2. WOŹNICZKO Marcin ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 170kg
3. POPRAWSKI Janusz ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 145kg
4. PARTYKA Rafał ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 140kg
5. LEGEŻYŃSKI Radosław ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 120kg
6. OLEJNICZAK Damian ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 85kg
Kategoria wagowa 82,5KG
1. BERESIŃSKI Piotr ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 205kg
2. JAROSIEWICZ Tomasz '82 ( ''Tęcza-Społem'' Kielce ) - 205kg
3. FUJA Ireneusz '70 ( ''Piast'' Jawor ) - 180kg
4. DEPTUCH Dawid '86 ( ''Steinpol-Ilanka Rzepin ) - 175kg ''
5. ŻELAZKO Bartosz '73 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg
6. BUDNIK Łukasz '84 ( ''Team'' Wrocław ) - 160kg
7. WAWSZCZYK Mariusz '86 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 140kg
8. LECHOWICZ Edmund '49 ( ''Nike'' Żagań ) - 122,5kg
Kategoria wagowa 90KG
1. LITWIN Jakub '81 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 205kg
2. MENTEL Stanisław '54 ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 195kg
3. FUGIEL Mirosław '55 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 192,5kg
4. HYPŚ Tomasz '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 170kg
5. MIELNIK Adam '87 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg
Kategoria wagowa 100KG
1. ZAKRZEWSKI Krzysztof '77 ( ''Steinpol-Ilanka'' Rzepin ) - 230kg
2. PALCZYŃSKI Marcin '78 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 210kg
3. BĄK Patryk '84 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 200kg
4. GRZESIK Mateusz '89 ( ''Śródmiescie'' Legnica ) - 180kg
5. LITWIN Andrzej '61 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg
Kategoria wagowa 110KG
1. CZYŻYK Piotr '68 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 250kg
2. WIELOCHA Wojciech '87 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 200kg
3. IWANICKI Krzysztof '75 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 180kg
4. NESTOROWSKI Adam '81 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 155kg
5. ROKICKI Artur '84 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 145kg
Kategoria wagowa +125KG
1. SINDREWICZ Paweł '88 ( ''Relax'' Kamienna Góra ) - 240kg
2. TYMKÓW Krzysztof '86 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 197,5kg
3. ROMANEK Henryk '59 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 190kg
Weterani
Grupa I ( 40-49 lat )
1. CZYŻYK Piotr '68 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 250kg /147,55pkt. /
2. ROMANEK Henryk '59 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 190kg / 108,09pkt.
3. LITWIN Andrzej '61 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 160kg / 98,52pkt. /
Grupa II ( +50lat )
1. MENTEL Stanisław '54 ( ''Terminatus'' Dąbrowa Górnicza ) - 195kg / 125,36pkt. /
2. FUGIEL Mirosław '55 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 192,5kg / 123,23pkt. /
3. LECHOWICZ Edmund '49 ( ''Nike'' Żagań ) - 122,5kg / 79,02pkt. /
Klasyfikacja Drużynowa Mężczyzn
1. ''HUTNIK'' Pieńsk - 66pkt.
2. ''ŚRÓDMIEŚCIE'' Legnica - 56pkt.
3. ''RELAX'' Kamienna Góra - 44pkt.
4. ''TERMINATUS'' Dąbrowa Górnicza - 37pkt.
5. ''OLSZANKA POGORZELA'' - 21pkt.
6. ''STEINPOL-ILANKA'' Rzepin - 19pkt.
7. ''NIKE'' Żagań - 18pkt.
8. ''TEAM'' Wrocław - 17pkt.
9. ''TĘCZA-SPOŁEM'' Kielce - 9pkt.
10.''PIAST'' Jawor - 8pkt.
Kategoria Open Niepełnosprawnych
1. BARBASZYŃSKI Grzegorz '75 ( ''Hutnik'' Pieńsk ) - 145kg / 93,65pkt. /
2. KANIUCZOK Jan '71 ( ''Śródmieście'' Legnica ) - 65kg / 53,82pkt. /
3. BIERNACKI Marcin '85 ( ''Nike'' Żagań ) - 72,5kg / 51,95pkt. /
...
Napisał(a)
Baczu masz jeszcze jakies fotki??? Jak masz to kiedy wrzucisz ta reszte??
2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl
Poprzedni temat
gdzie sprzet do siłowania
Następny temat
Masz 15-18 lat chcesz zostac strongmanem ?
Polecane artykuły