pompki na poręczach 5,5x
5,5x
5,5x bez żadnych dociążeń, bardzo cięzko, szósta na załamaniu
unoszenie nóg w zwisie 15x
15x
15x chwyt mi puszcza :/ dlatego w domu jeszcze zrobiłem ABS poziom podstawowy
Komentarz: Białaczko mi doszło z hi-teca waniliowe super smaczne zadowolony bardzo jestem :) Poza tym zmieniłem trochę bieganie będę biegał w wtorek,środę,czwartek i sobotę ponieważ nie chce w dzien kiedy mam martwy i przysiad biegać to by było dla mnie i dla moich stawów za duże obciążenie a w niedziele spróbuje HITT'a albo pozostawię wolną nie wiem jeszcze...
Zmieniony przez - kamill660 w dniu 2008-12-08 21:51:28
Szacuny
0
Napisanych postów
85
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
878
Środa:
Dieta: Taka jak w nowych założeniach ok 2400 kcal
Aeroby: ok 50 min puls 140-160.Naprawdę ciężko było jedzenie mi podchodziło pod gardło, niedobrze i kolka łapała gdyż dzisiaj tak wypadło e musiałem zjeść przed bieganiem... w ogóle zero powera.
Trening:
Przysiad 10x80kg
10x80kg
10x80kg zapas 3-4
Wyciskanie 10x70kg
10x70kg
10x70kg zapas ok 1-2
wiosłowanie nachwytem 10x60kg
10x60kg
10x60kg zapas ok 3
Szacuny
33
Napisanych postów
5537
Wiek
55 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
47895
Konsekwentnie i do przodu !
Widac, ze masz charakter ! To mi sie podoba i tak trzymaj !
Nie jest zbyt korzystne wykonanie biegania z niestrawionym pokarmem w zoladku, a wiec unikaj tego w przyszlosci, bo ciagnie to za soba sporo innych "ubocznych skutkow"... powodzenia,
Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-12-10 21:28:23
Szacuny
0
Napisanych postów
85
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
878
Wtorek:
Dieta: 2400 kcal, nie mogłem sie powstrzymać od jabłka (ale po aerobach) i puszki coli light
Aeroby: 65 min biegania puls 145-165
Trening: -
Komentarz: Ogólnie rzecz biorąc nie czułem dzisiaj sie zbyt dobrze mentalnie dopadła mie dysfunkcja procesów motywacyjnych (chciałbym już jakieś super efekty :P) i nic mi sie nie chciało ale nie mogłem z powodu złego nastroju wylać sie na trening jak to robiłem wcześniej dużo razy teraz sobie obiecałem ze nie będę sie wylewał i coś tym razem osiągnę (bo wtedy żadnych efektów na pewno nie będzie).
Zmieniony przez - kamill660 w dniu 2008-12-11 22:16:14
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Spoko, czasem trzeba sobie zrobić małe odstępstwo od dietowania, inaczej można zwariować A jabłko po treningu to nie grzech.
A tym chwilowym brakiem postępów się nie przejmuj. Ja miałem pod koniec sierpnia taki zastój i wagę ze złości chciałem rozwalić. Wszystko się da przeżyć
Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-12-11 22:25:02
Szacuny
0
Napisanych postów
85
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
878
Sobota:
Dieta: 2300 kcal
Aeroby: 55 min biegania puls 145-165
Trening: -
Komentarz: Dzisiaj dużo czytałem sobie sfd dział odżywianie i wyszczególnione w nim arty na temat posiłków, ich kompozycji itp i trochę się pocieszyłem gdyż doszedłem do wniosku że mój wcześniejszy styl życia i odżywianie się w szczególności było jednym wielkim niepowodzeniem i katastrofą, złoooooo które doprowadziło do takich a nie innych efektów. Nawet jak robiłem pseudo diety na masę to była to niedopuszczalna ilość z cukrów prostych, 2-3 posiłki napakowane tłuszczami nasyconymi a o odpowiedniej podaży białka i rodzajach białka w odpowiednich porach dnia nie było mowy... nie wspominając o indeksie glikemicznym i insulinowym itd dzięki tej nowej wiedzy nabytej na sfd i skonfrontowaniu jej z moim poprzednim stylem życia dochodzę do konkluzji że może jednak nie jestem aż takim "Genetycznie upośledzonym" za jakiego sie uważałem :P Jutro też zmodyfikuje trochę obecna dietę :) I zaczynam myśleć nad dietą na masę już teraz żeby ją dopracować i odpowiednio rozplanować maksymalnie korzystnie pod swoim kontem wraz z doborem odpowiednich supli i podażą innych ważnych elementów. Czyli jeszcze więcej czytania, notowania, wyciągania odpowiednich wniosków i stosowania ich w praktyce. Przypomina mi sie takie powiedzenie które kiedyś usłyszałem w jakimś filmie "Nasza wiedza jest jak twierdza im więcej wiemy tym trudniej jest nas pokonać"
Zmieniony przez - kamill660 w dniu 2008-12-13 23:47:44