SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

California Fitness "Whey Amino"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 977
co sadzicie to tych aminach ? czy moze polecice cos "na czasie" w niezlej cenie ? robie teraz duzo aerobow i nie chce poleciec z masy, bo nie mam jej i tak za wiele :) dzieki

()()=======> - suck it !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
BCAA Xtra Activlab
Growth Factor
Xtend
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 977
dzieki, ten Xtend ma w skladzie dokladnie to czego szukalem :) waze ok.75 kg - czy porcje wg. producenta beda dla mnie dobre ??

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Spokojnie wystarczą. Niedawno gdzieś widziałem dużego Xtenda 1,3 kg w bardzo dobre cenie, ale niestety nie pamięta gdzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 977
nigdzie nie znalazlem taniej niz za 69 malego, a na duzego to mnie chyba nie stac :) jakbys sobie przypomnial to prosze o linka :) dzieki wielkie pozdrawiam

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Pitbullshop widzę zrobił konto na allegro, ma po 139 zł dużego. Normalnie sporo więcej. Najlepsze BCAA na rynku. Warto.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2545
też chce sobie kupić te bcaa, jak narazie to nie słyszałem złych słów o tej odżywce

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 977
Growth Factor we wszystkich opiniach i "testach" wypada najlepiej z tych trzech ;/

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Bo Scivation mało ludzi brało. Niedawno do nas wszedł na większą skalę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko + Aminokwasy

Następny temat

Animal Pak sam brac?

electro
Polecane artykuły