Szacuny
6
Napisanych postów
100
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
977
co sadzicie to tych aminach ? czy moze polecice cos "na czasie" w niezlej cenie ? robie teraz duzo aerobow i nie chce poleciec z masy, bo nie mam jej i tak za wiele :) dzieki
Szacuny
6
Napisanych postów
100
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
977
nigdzie nie znalazlem taniej niz za 69 malego, a na duzego to mnie chyba nie stac :) jakbys sobie przypomnial to prosze o linka :) dzieki wielkie pozdrawiam