SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wasz Ulubiony Sprzęt z waszej Siłwoni ?.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
Witam Na Tym Poscie Wklejajcie Zdjęcia i opsujcie swój ulubiony sprzęt z którego jesteście najbardziej dumni (Worki,Ławeczki, Atlasy, itp.) Oczywiście Samoróbki oraz Firomowe mogą także być.
Ja zaczne Pierwszy.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
Na pierwszy frąt Idzie Mój Najbardziej lubiany Worek z mojej siłki Bardzo dużo przeszedł Wpierw byłwypychany materiałem takim jakby miekimmi kulkami, potem został wypchany i ubity trocinami,lecz trocinybyły zacieżke i linki były za mocno napięte także znowu musiałem go odepchac i wypchać ubraniami które wziołem od babci .

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862


Oto i on

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
Jutro moze dodam Inne Fotki i opis Mojego ulubionego Sprzętu

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 982


Najbardziej dumny jestem chyba z gryfu łamanego (samoróbka oczywiscie, z resztą da sie zauważyc)

Staram się bardzo ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862


Teraz Powiem o Poreczach (Na zdjęciu są w rogu).
Bardzo Je lubie jest to chodzik który wziołem babci ale naprawde
służy on lepiej niiż niejedne inne poręcze rozstaw ma chyba 53cm
można regulować wysokość są gąbki rzeby rece się nie ślizgały, i do tego są starsznie lekkie bardzo je lubie i polecam innym

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4828
za ten Chodzik masz Soga
Pozdro(:

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18665
biedna babcia :D teraz musi latać;)

Zmieniony przez - Oreamnos w dniu 2008-12-07 18:32:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
hehe i tak jej było niepotrzebne dajcie cos ze swojej silki.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam! ]
Łap SOG-a za chodzik:D

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 4017 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33049
Sogi poszły xDD

Iran18 ten łamany z czego zrobiłeś?? bo wygląda jak kierownica od składaka pytam bo sam bym sobie takiego sprawił :)


juve101 moja babcia ma takie same poręczę xDD nawet próbowałem ćwiczyć na nich i nie jest źle tylko moja ich potrzebuje i mi nie da :/

Zmieniony przez - mateusz54 w dniu 2008-12-07 19:41:46
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Kurs instruktorski kulturystki a wykształcenie...

electro
Polecane artykuły