witam,
czy możliwe jest żeby waga stała w miejscu a były przyrosty np w bicach? czy raczej trudne to jest do zrobienia?
Bo ja aktualnie mam wage w miejscu od kilku tygodni żeby za duzo tłuszczu nie łapac nie dodaje kcal ale tez obwody nie ida.
Czyli lepiej chyba wiecej klac to obwody pójda a tłuszcz potem sie spali - dobrze kombinuje??:P
czy możliwe jest żeby waga stała w miejscu a były przyrosty np w bicach? czy raczej trudne to jest do zrobienia?
Bo ja aktualnie mam wage w miejscu od kilku tygodni żeby za duzo tłuszczu nie łapac nie dodaje kcal ale tez obwody nie ida.
Czyli lepiej chyba wiecej klac to obwody pójda a tłuszcz potem sie spali - dobrze kombinuje??:P
Krzysztof Piekarz