Więc tak czy trzeba coś zmienić w treningu 5 dniowym, którego głównym celem jest stracenie tłuszczu, przy niskiej stracie mięśni, nawet przy lekkim wzroście. Trening wygląda następująco:
środa:klata(4-5) + 40 minut na bieżni(30 chodzenia pod górę 8km/h 10 biegania 10km/h)
czwartek:plecy(5) + 40 min bieżnia
piątek:biceps + triceps(4,4) + 40 min
sobota:nogi + przedramię(5,2) + 40 min
niedziela:barki + kaptury(5,2) + 40 min
ćwiczenia zmieniam co miesiąc więc nie ma sensu podawać...
w nawiasie jest podana liczba ćwiczeń na daną partię serii robię w zależności od ćwiczenia 3-5.
Prosiłbym o jakieś porady.
Moja dieta:
śniadanie: płatki owsiane + otręby pszenne + mleko
2 śniadanie: baton z musli
3 śniadanie: ryż na mleku
na treningu: woda z miodem i cytryną
po treningu(obiad): kasza gryczana i mięso (sos,kotlety,ryba)
kolacja: twaróg, albo gotowane jajka
przed spaniem: jogurt, albo mleko
środa:klata(4-5) + 40 minut na bieżni(30 chodzenia pod górę 8km/h 10 biegania 10km/h)
czwartek:plecy(5) + 40 min bieżnia
piątek:biceps + triceps(4,4) + 40 min
sobota:nogi + przedramię(5,2) + 40 min
niedziela:barki + kaptury(5,2) + 40 min
ćwiczenia zmieniam co miesiąc więc nie ma sensu podawać...
w nawiasie jest podana liczba ćwiczeń na daną partię serii robię w zależności od ćwiczenia 3-5.
Prosiłbym o jakieś porady.
Moja dieta:
śniadanie: płatki owsiane + otręby pszenne + mleko
2 śniadanie: baton z musli
3 śniadanie: ryż na mleku
na treningu: woda z miodem i cytryną
po treningu(obiad): kasza gryczana i mięso (sos,kotlety,ryba)
kolacja: twaróg, albo gotowane jajka
przed spaniem: jogurt, albo mleko
As real as it gets
Krzysztof Piekarz