Witam mam 16 lat. Mój staż treningowy to 6 miesięcy
Ćwiczę na masę. Przez te pół roku przytyłem 4kg
Stosują powiedzmy nieregularną dietę
Przestałem już rosnąć.
Wymieniam tutaj swoje dane fizyczne na wszelki wypadek, bo zaraz przejdę do pytania:
Wiek: 16 lat
Waga: 60.5 kg
Wzrost: 180 cm
Staż: 6 miesięcy
Cel treningowy: głównie masa, a jako efekt uboczny oczywiście siła
Tyle z tego ważniejszego. A więc wyczytałem na forum, że w moim wieku jedyne co mogę stosować to GAINERA. Chcę zacząć brać tą odżywkę ponieważ przestałem już rosnąć i czekam na większe efekty
Doradźcie mi jakiego gainera wybrać, proszę o konkretne przykłady, lub jakąś inną dobrą odżywkę która była by dobra dla mojej sytuacji. Dodam że za np. 1kg nie dam więcej niż 40 zł... Chyba że będzie warto.
Z góry dziękuje. Pozdrawiam
Ćwiczę na masę. Przez te pół roku przytyłem 4kg
Stosują powiedzmy nieregularną dietę
Przestałem już rosnąć.
Wymieniam tutaj swoje dane fizyczne na wszelki wypadek, bo zaraz przejdę do pytania:
Wiek: 16 lat
Waga: 60.5 kg
Wzrost: 180 cm
Staż: 6 miesięcy
Cel treningowy: głównie masa, a jako efekt uboczny oczywiście siła
Tyle z tego ważniejszego. A więc wyczytałem na forum, że w moim wieku jedyne co mogę stosować to GAINERA. Chcę zacząć brać tą odżywkę ponieważ przestałem już rosnąć i czekam na większe efekty
Doradźcie mi jakiego gainera wybrać, proszę o konkretne przykłady, lub jakąś inną dobrą odżywkę która była by dobra dla mojej sytuacji. Dodam że za np. 1kg nie dam więcej niż 40 zł... Chyba że będzie warto.
Z góry dziękuje. Pozdrawiam
Trzeba mieć jaja jak Super Saiyan, a ja je mam,
właściwie ma je moja faja
Krzysztof Piekarz