Szacuny
1
Napisanych postów
2372
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
8858
Nie mogę znaleźć źródła, ale czytałem że dobry zawodnik startujący w lidze niemieckiej zarabiał około 4-5 tys zł -i tu nie pamiętam czy miesięcznie, czy za mecz biorąc pod uwagę wygraną walkę. Na pewno kadrowicze mają stypendia i coś tam zawsze zarobią, ale nie znam konkretnych kwot. Pozostali to przede wszystkim jak to już pisaliście hobby. Niektórzy zarobią inni nie. Wiele zależy od klubu i jego budżetu, a kwoty są owiane tajemnicą Turniej o którym wspominał kondek, to Gala Wagi Lekkiej w Dębicy, która odbyła się w maju tego roku https://www.sfd.pl/ZAWODY_GRAPPLERSKIE-t356063-s9.html Za pierwsze miejsce było 2000 euro.
Szacuny
9
Napisanych postów
1325
Wiek
52 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7348
Za granic 95% sportowcow nie dostaje zlamanego grosza za uprawianie sportu. W USA sa stypendia sportowe na uczelniach i to wszystko. W Rosji dobra kasa pojawia sie z okazji olimpiady i to tylko dla reprezentantow. Generalnie oprocz gier zespolowych, zuzla to reszta sportowcow doklada do tego interesu dopoki nie znajda sie w kadrze.
Szacuny
0
Napisanych postów
90
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2102
to idz na ten trening 4 czy 5 w tygodniu to zoabczysz a zreszta baranie chyba nikt tu nie mowi o zwyklym chlopaku co sobie trenuje tylko o osobie ktora sie zajmuje tym zawodowo....chodz oni **** dostaja w polsce wiem bo trenowalem i znam ludzi co trenuja i **** maja...wczesniej dobrze ktos powiedzial zalezy ile na bramce dostanie:P
Szacuny
6
Napisanych postów
678
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5910
boze ludzie dałem w temacie ile zarabia taki zapasnik ktory trenuje zawodowo a wy tu sie klociciw o jakies pierdy z ktorych logicznego myslenia chyba wiadomo ze chodzac 5 razy w tyg na trening sie nic nie dostanie kasy jak sie nie jest w kadrze....
"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10