SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapaśnik Andrzej Deberny w programie Fort Boyard

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4818

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Czołowy polski zapaśnik (kat 96 kg) Andrzej Deberny wziął udział w programie rozrywkowym Fort Boyard stacji TVP2. Andrzej pokazał kawał swojej siły i na pewno zrobił wrażenie na widzach programu i dziewczynach, które w podczas programu same wskakiwały mu w ramiona :D

Tu można zobaczyć fragmenty z udziałem Andrzeja:
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-rozrywkowe/fort-boyard/dodatki/andrzej-deberny-nowy-pudzian

http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-rozrywkowe/fort-boyard/dodatki/rekord-andrzeja-debernego


Tu kilka zdjęć ze strony TVP:


















Co sądzicie o takiej formie promocji zapasów? Ja uważam, że to bardzo dobrze że Deber wziął udział w tym programie.

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2009-03-29 17:09:30

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Bardzo dobrze. Różni sportowcy występują w różnych programach/grach/teleturniejach, to dlaczego Andrzej miałby nie wystąpić?

Fajnie, bo jak prowadząca na końcu stwierdziła - zdeklasował wcześniejszych uczestników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Niestety nie widziałem całego programu. Hehe nawet Pudzian nie wykonał swojego jakiegoś zadania jak pamiętam...

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Promocja zawsze sie przyda choć program.......no cóż
Swoja droga to nie bardzo wiem jak kamera wpływa na ludzi ale nie wygląda na 96kg

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dobrze,że wystąpił,każdy taki występ wpływa na promocję sportu.

Z drugiej strony coś czuję,że będę od dziś lecieć nie tylko na judoków,ale też na zapasiorów

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Znaczy że jakieś judoczki chyba będą leciały na zapasiorów

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
A na ile wygląda?
On ma w normalnym okresie między startami około 105kg a wzrost 190cm. Bardzo proporcjonalnie zbudowany. Byłem z nim na zawodach strongman w Bełchatowie. O dziwo nie wygrał ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Dokładnie, jest wysoki i wiadomo że poza startami waży więcej niż 96 kg.

Obejrzałem jeszcze jeden fragment i widzę, że Deber też ma ten odruch co ja -jak obejmuje laske to zapinam klamrę za jej plecami w pierwszym momencie

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531

Dobrze, że jej nie rzucił odruchowo, bo by było śmiesznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uno problemo - trening sztuk walki

Następny temat

Michalczewski: uczmy młodzież szacunku do ludzi

WHEY premium