SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

siłonia a inne sporty...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


zaczołem trenować na siłowni wcześniej trenowałem w domu bez użycia sprzętu. ok 2 misięcy. móje założenia to trenować w poniedziałek- na siłowni
wtorek- piłka nożna halowa lub siłownia 1.5h
środa- siłownia
czwartek- piłka ręczna 1.5h
piątek- siłownia
sobota- bieganie ok 30min przy dużym tępie

diety nie mam opracoanej ale mieszkam w internacie i zarzywam pełno wartościowe posiłki. czy to wystarczy aby muc osiągnąc zadowlające wyniki. wytrzymałośc, siła, rzeźba,

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 79

Wzrost: 182

Cel treningowy: siła, wytrzymałośc, rzeźba

Staż treningowy na słowni: początkujący

Uprawiane inne sporty: piłka ręczna biegi. piłka nożna halowa

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga sztangielki atlas

Dieta: +

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
Pewnie tak,naprawdę daj ze dwa posiłki,albo choc jeden wiecej np: ryz z filetem z kurczaka/indyka,warzywa i polej oliwa z oliwek,lub z ryba,lub innym miesem,białym serem,to co mozesz samemu przyrzadzic.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
trenuj pon,śr,pt(siłka) i zwiększ bilans kaloryczny i tyle,choć ciekawe jak te twoje posiłki wygladają...

Zmieniony przez - Timki74 w dniu 2008-11-04 14:33:35

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy uprawiane przezemnie sporty wpłyną pozytywnie czy negatywnie na rezultaty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
Na mase nie bardzo,chyba ze zwiekszyszv spozywane kalorie...i to bardzo,ale w internacie

Zmieniony przez - Timki74 w dniu 2008-11-04 14:38:57

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 73449
jak koles ze zdjecia przy wzroscie 182 wazy 79kg to ja wystepuje panowie z koalicji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4133
to samo mialem pisać xD ja mam 188 i 80 kilo a jestem ciutke wiekszy^^
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
posiłki w internacie:
rano 10g szynki chleb, dżem, serek jogurt lub musli
2 śniadanie kanapka z serkiem i szynką pączek
obiad zupa+ 2 danie ziemniaki kotlet lub sos porcje mięsa po 100g lub więcej
kolacja serek szynka dżem jogurt musli lub kiełbaska 100g
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dane są prawidłowe byłem ostatnio ważony na badania w szkole i waga wykazała równe 79!!! to nie iem skąd te wątpliwości
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
No na tym to nie urosniesz...dożuc ze dwa posiłki ryz z kurakiem,oliwą i warzywa,smiało mozesz bez wyliczania bo na bank kalorii brakuje w twojej DIECIE

Zmieniony przez - Timki74 w dniu 2008-11-04 14:49:07

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale obiad moim zdaniem jest ok po za tym jem dosyć obfice rano.
a kolacje czsami jem podwójną porcje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałem zaznaczyć że od wakacji na tej diecie przytyłem 2kg. bez cwiczeń na siłowni tylko uprawiałem wymienione w temacie porty
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW DO Oceny

Następny temat

Trening FBW (Ilośc Serii)

electro
Polecane artykuły