SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan masowy + inne sporty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Witam , wklejam plan na 3xtydzień do oceny. Wtorek , Piątek , Niedziela. FBW , mam zamiar wejść na cykl kreatynowy razem z tym planem. W piątek i niedziele ćwicze na piwniczej siłowni , a we wtorek na profesjonalej , tylko brak maszyn. Innej możliwości niemam. Zależy mi na 3 zestawach z powodu właśnie zmiany sprzętu i uniknięcia znudzenia. Plan wyglądałby tak:

I
Przysiady 4s
Uginanie na dwugłowe 3s
Wiosłowanie sztangą 4s
Wyciskanie sztangi na skosie 4s
Wyciskanie zza karku 3s
Uginanie młotkowe 3s
Wyciskanie francuskie jednorącz 3s

II
Martwy ciąg klasyczny 4s
Wykroki 3s
Dwugłowe 3s
Podciąganie na drążku 4s
WL 4s
Unoszenie w opadzie + szrugsy 3s
Supinacja 3s
Pompki tyłem 3s

III ( brak sztangi )
Wypychanie na suwnicy 4s
Ściąganie wyciągu szeroko do klatki 4s
Wyciskanie hantli leżąc 4s
Wyciskanie hantli siedząc + unoszenie bokiem 3s
Uginanie na biceps 3s
Pompki na poręczach 3s

Łydki i brzuch ćwicze swoimi sposobami. Dodam że trenuje SW i w okresie wakacyjnym chce nieco poprawić sylwetke , nie zależy mi na lepszych wynikach siłowych ale raczej na pare kilo więcej. Nie zrezygnuje z biegania i SW ponieważ lubie sporty walki a biegam w celu lepszej wydolności , biegam na czczo , przed bieganiem łykam 15 g bcaa a po carbo.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 84

Wzrost: 195

Cel treningowy: Masa jakościowa

Staż treningowy na słowni: SW długo , siłownia zależy bo z przerwami ale teraz z pół roku regularnie głównie treningi wytrzymałościowe

Uprawiane inne sporty: K1 , bieganie , czasem pływam

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): We wtorki siłka bez sztangi , tylko maszyny , w pozostałe dni sztanga , ławka , drążek , hantle.

Dieta: Jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: Chce zacząc na tym planie cm3 + aakg , obecnie bcaa + uzupełniacze diety

-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Można wiedzieć gdzie trenujesz k-1?

Od siebie proponowałbym dodać jakieś elementy dynamiczne do treningu - przydało by Ci się to w sportach walki. Co o tym sądzisz?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Najpierw w Nowej Hucie a teraz trenuje w Krakowie.

Ten plan nie jest pod SW , bardziej zależy mi właśnie na sylwetce i na tym przez te wakacje chce sie skupić. Wiedz chodzi o to żeby ktoś ocenił plan z kulturystycznego punktu widzenia Normalnie ćwicze właśnie dynamike głównie.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jeżeli chcesz ocene planu to najpierw napisz jakimi ciezarami cwiczysz w podstawowych cwiczeniach????
3 zestawy bez sensu- 2 zestawy to jest dla ciebie full opcja, robi sie tak jak trzeba a nie jak sie chce!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Tak tylko że sam widzisz że se sprzętem jest problem , bo nie mam w jeden dzień sztangi a to dużo ogranicza. A co do podstawowych ćwiczeń to niemam pojęcia bo nigdy nie robiłem mniej jak 10 powtórzeń w seri i zawsze robiłem to dynamicznie a nie napinając mięśnie i wczuwając sie. Ale MC pewnie ponad 100kg pare razy , Przysiad napewno 80-90kg na serie a WL nawet nie mam pojęcia , ale jak to takie ważnie to dopisze jak sprawdze.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ale bezsensu jest cwiczenie na maszynach, wyciagach, nigdy w taki sposob nie staniesz sie silniejszy, maszyny sa dobre ale dla ludzi ktorzy przychodza dopiero i boja sie wolnych ciezarów, tym bardziej skoro cwiczysz SW. jA bym myslał bardziej nad 2 zestawami skróconymi do minimum!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Cały czas ćwicze planami fbw w których są 3-4 ćwiczenia złożone a reszta to typowo dynamiczne. Teraz nie zależy mi na sile , ani statycznej ani dynamicznej , nie boje sie sztangi bo jak widzisz tylko jeden zestaw oparty jest na maszynach i to tylko dlatego że niama sztangi.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Łydki robisz metodą SZOPREXA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Tak tą metodą

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranny trening

Następny temat

Male Pytanie SPLIT

WHEY premium