SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co myslicje o tych odzywkach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Chcialbym przybrac na masie i wymyslilem dane odzywki : Gainer 737 , Nitrobolon II , L-Arginina , Vita-min PLUS , GOLD Omega 3 + odpowiednia dieta + odpowiedni treninng .

czekam na komentarze pomocnicze .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
Wypelnij ankiete bo nie wiem co wczesniej juz brales nawet, odrazu moge napsiac ze ten gainer to slaby wybor
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Kreatyna mega caps olimpu
bcaa 5500 vitamin-shop
dextroza olimp
carbo olimp
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
Nitro moze byc, L-Arginina w sumie nie jest Ci potrzeba skoro masz Nitro przed treningiem. Witaminy i gold oki.
Ja bym dodal jeszcze jakas zwykla kreatyne rano a nitro przed treningiem

Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2008-10-12 13:15:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3519
gainera zmien, kup cos porzadnego, duzo wiecej nie zaplacisz ale masz pewnosc, ja bym proponowal zwykle mono bo pewnie to twoj pierwszy cykl, do tego dobra micha, bialko do uzupelniania brakow, i jazda, aminki i omega ok

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Cykl kreatynowy mam juz za soaba. Dlatego teraz chcialem cos innego sprobowac a gainera jakiego byscie proponowali ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
tylko z tymi gainerami to jaest tak u mnie ze po wiekszosci mam odruch wymiotny a gainer 737 jeszcze najbardziej mi odpowiada .
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
Monster czekolada bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Magnum 8000 bralem 1,5 tyg i pozniej to juz spawy szly do kibla. Jeszcze kiedys, kiedys mialem gainera takiego w opakowaniu co wygladalo jak banka na mlego i z niego to tylko 2 porcje wziolem i wiecej juz nie moglem
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
To musisz tak ulozyc diete abys nie musial uzupelniac jej gainerem i problem z glowy
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
bialko + banan i masz gainera/bulka. albo tez bialko+ryz/makaron itp...

nitrobolono to mix kreatyny z argininą, wiec l-arginina zbedna.

podejscie w miare ok. towar ok. powodzenia.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy, pomoz mi dobrac cos skutecznego ...

Następny temat

karnityna + thermo speed

electro
Polecane artykuły