Szacuny
0
Napisanych postów
34
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
586
Chcialbym przybrac na masie i wymyslilem dane odzywki : Gainer 737 , Nitrobolon II , L-Arginina , Vita-min PLUS , GOLD Omega 3 + odpowiednia dieta + odpowiedni treninng .
Szacuny
53
Napisanych postów
8768
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
84424
Nitro moze byc, L-Arginina w sumie nie jest Ci potrzeba skoro masz Nitro przed treningiem. Witaminy i gold oki.
Ja bym dodal jeszcze jakas zwykla kreatyne rano a nitro przed treningiem
Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2008-10-12 13:15:44
Szacuny
1
Napisanych postów
256
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3519
gainera zmien, kup cos porzadnego, duzo wiecej nie zaplacisz ale masz pewnosc, ja bym proponowal zwykle mono bo pewnie to twoj pierwszy cykl, do tego dobra micha, bialko do uzupelniania brakow, i jazda, aminki i omega ok
...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
586
Magnum 8000 bralem 1,5 tyg i pozniej to juz spawy szly do kibla. Jeszcze kiedys, kiedys mialem gainera takiego w opakowaniu co wygladalo jak banka na mlego i z niego to tylko 2 porcje wziolem i wiecej juz nie moglem