SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Karriera w wojskiu a matura

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14192
witam
chodze do szkoły sredniej technikum i od tego roku matma na maturze jest obowiazkowa matma i miedzy innymi dla tego wydaje mi sie ze nie zdam maturki a poza tym to w mojej szkole bywa naprawde prze***ane.
i tu pojawia sie pomysł pójscia do wojska na zowodoewego szeregowego zaraz po ukenczeniu technikum bo jaką inna prace znajde w zawodzie napewno nie ,i załuszmy ze nie zdam matury jaki to by miało wpływ na moja przysła ze tak powiem karriere w wojsku?? bede mógł awansowac czy tez taki szary szeregowy??
na zawsze ??3
wielu moich kumpli tak mysli aby "dołaczyc do najlepszych"
opłaca sie ??
prosze odpowiedzcie bo to wazny wybór
po co klepac biede skoro w wojsku sa inne morzliwosci

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14192
dostałem na dzien do domu a po paradzie musiałem oddac
ta parada była spoko podobało mi sie taka namiastka wojska

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14192
Panowie odpowiedzcie cos ???

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
aby zostać podoficerem musisz mieć mature

Ale nikt Ci nie zabroni uzupełnić wykształcenia jak będziesz st.szer

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14192
na czym polega dokładnie róznica szeregowy i St.szeregowy??
i opłaca sie finansowo ?? kasa tez by sie przydała ??

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1841
poczytaj trochę ;)

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny, to jest Polska - moja ojczyzna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14192
warto isc na zawodowego??
olac szkołe w ****u i isc do armii???
mam takie mysli

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1841
szkola, matura i idz do WSO

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny, to jest Polska - moja ojczyzna.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34107
Szeregowy - żołnierz z poboru, St. szeregowy - żołnierz zawodowy. Stawki były już podawane, natomiast z tego co pamiętam to są dosyć skromne...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14192
technikum to morze i skoncze ale matura z matmy mnie wykosi
dwa lata miałem matme bez nastawienia sie na mature a teram w tym roku (jestem tera w 3 klasie TE) news ze ja pisze mature z matmy 2010 czyli mam nadgonic 1 i2 klase w te dwa lata które mi pozostały heheh dobre co

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1841
jak masz ambicje to sie ucz i idz do wyzszej szkoly ;)

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny, to jest Polska - moja ojczyzna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2009
Chłopie najlepsza rada to: daj sobie spokoj z wojskiem i pomysl o czyms normalnym. Wojsko to syf.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

książki o kung-fu

Następny temat

Rozpoznanie ogólnowojskowe

electro
Polecane artykuły