Mam niemal identyczny płaszcz do zimowego munduru galowego
Nazywamy go "zemsta Stalina"

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
doradca C/S ze wskazaniem na combat