SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karriera w wojskiu a matura

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
mylisz sie ... tez cie znam ...nieco
równiez wiem kim jestes.. tyle ze nigdy osobiscie nie gadałem z tobą

Zmieniony przez - Filon 4 w dniu 2008-10-14 13:59:31

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
tez mam problem z matura z matmy chociaz nie mam jescze w podstawie ale bez matmy i po danej maturze ide zaraz na podoficerke do wroclawia . I tez juz mialem rejestracje do woja nawet bylem sam na wku zeby sie pytac o szkoly itd co w woju i ogolnie wiec troche wiem bo z kumplem tez szukalismy sporo. Wiec powodzenia zycze moze kiedys sie spotkamy :P

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
to spoko
wiec podoficerka to szkoła w wojsku heh no ciekawe
a jak jest z wyborem ze tak powiem specializacji???
ja myslałem o piechocie, wojska ladowe itp
i po czesci bym chciał w woju dalej cwiczyc pogodzic prace z pasja zyciowa heh.

dziex i pozdro
SOG

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
z dietą to w wojsku podobno wcale nie za bardzo, nie wszyscy tam tyją, ja to z jednej strony bym poszedł jeszcze do podoficerki, ale też nie chciałbym żeby mi wszystko pospadało

A tak w ogóle to jak to jest w podoficerce z żarciem i siłką? Mógłbym sobie dokupować żarcie za swoje pieniądze? Jakieś tuńczyki, ryż, mięsko. Idzie tam podjechać troche na siłowni?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
ja słyszałem ze zarcie jest przewaznie na ciepło zupy i takie solidne papu ,ale jak sie sam przekonam bede wiedział najlepiej.

a kontynułowaniem siłki w woju tez nie wiem za duzo ale przecierz armia
zołnierz musi byc silny
ktos mógł by rozwiac wątpliwosci

Zmieniony przez - Filon 4 w dniu 2008-10-14 19:45:33

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
A wiec tak jesli chodzi o silke w wojsku to jest oczywiscie lecz gorzej z checiami juz i z czasem skoro praktycznie od 6:00 do 22:00 sa zajecia apele i rozne takie wiec chyba czasu wolnego masz moze 2 godziny max ale jak ktos jest upraty jak np ja to mozna :P

Jesli chodzi o specjalizacje w wojsku to jest informatyka i lacznosc w toruniu jak dobrze pamietam
w poznianiu profile : rozpoznianie, i chyba zmechanizowanie grupy altyreryjne
we wroclawiu: zwalczanie chemikaliow , ogolnowojskowe( desantowo-sztrumowe), inzynieryjne i zmechanizowane

I jesli chodzi o tycie to oczywiscie duzo jesz bo dostajesz w dupe dlatego tak sie zdaje ale jak duzo cwiczysz i wogole to tak nie przytyjesz i sily tez nie stracisz jak bedziesz wytrwaly a nawet rozwiniesz swoje zdolnosci

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66937

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
i te szkoly to wojska ladowe po tych szkolach tam masz 11 miesiecy jak idziesz z cywila i masz stopien kaprala

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
żeleś nierozumiem tego smiechu...

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66937
Jesli chodzi o specjalizacje w wojsku to jest informatyka i lacznosc w toruniu jak dobrze pamietam
w poznianiu profile : rozpoznianie, i chyba zmechanizowanie grupy altyreryjne
we wroclawiu: zwalczanie chemikaliow , ogolnowojskowe( desantowo-sztrumowe), inzynieryjne i zmechanizowane


A nie łatwiej było popatrzeć na forum i poszukać tematu a nie jakieś głupoty pisać???

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

książki o kung-fu

Następny temat

Rozpoznanie ogólnowojskowe

WHEY premium