Szacuny
1
Napisanych postów
226
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2973
Obciążenie jest betonowe, podwójnie zbrojone, szlifowane i malowane.
Obciążenie jest zbrojone splotem zbrojeniowym i mikrowłóknami które całkowicie chronią krążki przed pęknięciami i wyszczerbieniami!!! W każdym krążku jest od około 2mln do 8 mln takich włókien!!!!
Szacuny
6
Napisanych postów
871
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
15919
proponuje ci kup sobie jedno czy co tam i rzuc pare razy,
takdla proby,
jesli bedzie ok to sam sobie dokupie jako do sprawdzania maxów (bo juz mnie wkurza dowieszać worki z mąką )
Szacuny
6
Napisanych postów
871
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
15919
miałes doswiadczenie z akurat takim obciazeniem, niby zbrojowanym? z tego co wiem to są komentarze na nie o normalnych wylewankach,
mzoe akurat okaża sie dobre, mnei to np ciekawi
pozdr/