Mieszkam w małym miasteczku w którym nie istnieje profesjonalna śiłownia, są takie tam małe typu "u kumpla w piwnicy", chciałem uczęszczać do jednej z takich siłowni ale jak sie dowiedziałem że musze płacić 20 zł za miesiąć, mając do dyspozycji tylko ławke do wiciskania na górną i dolną klatke + gryf + 2 hantle + obciążenie na 120 kg to mi sie wydaje że to troche za dużo kasy jak na tak mały sprzęt. Postanowiłem sam sobie skonstruować taką ławke do wyciskania ze zmianą na górną i dolną klatke, hehe tak było by wszystko gdybym wiedział co robić ?, I tu zwracam sie do was pomóżcie mi, powiedzcie jak to zrobić lub gdzie można znaleść jaką pomoc .... pomóżcie !!!!!!
1
Krzysztof Piekarz