SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna i gainier z mlekiem..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 960
Mam pytanie odnosnie brania kretki i gainiera po treningu..W slepie z odzywkami gosc mi powiedzail,zeby pic gainiera z mlekiem bezposrednio po treningu a kreatyne gdzies na okolo 45 min po treningu..Znowu inni twierdza zeby wziasc kretke po treningu od razu a gainiera na okolo 45 min po ..Ja juz mam metlik jak to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1364
kreatyna zaraz po treningu, gainer 30 minut pozniej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10164
krea po treningu a gainer po 30 min..
czytaj... bo pisze...
myslałem ze 1 bede

Zmieniony przez - Leon_pro w dniu 2008-09-21 14:27:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
gainer+kreta na wodzie razem w jednym szejku od razu po silce

albo...

kreta przed siłka, a od razu po gainer na wodzie

IMO 2 opcja lepsiejsza

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+KA czy STORM+ ST

Następny temat

Amino i Białko - Jak brać?

electro
Polecane artykuły