witam,
rozgladam sie nad czyms konkretnym na konkretny cykl.
zastanawiam się nad cloutem i mono. mam jeszcze 3/4 puchy creaapura kaizena. jesli bedzie za malo to dokupie mono.
kusi mnie jeszcze shotgun przed treningiem, co wy na to? tak zeby bylo konkretnie.
np. clout na czczo, shotgun przed treningiem i mono po.
DNT mono na czczo i clout w poludnie.
nie wiem ile jest w cloucie w porcji kreatyny i ile w shotgunie.
dieta jest: białka 2g/kg, weglowodanow 3g/kg, tluszcze 1,5g/kg czasem do 2 :)
waga 87, wzrost 186, wiek 25
przebyte cykle: byl green magnitu, storm, kilka cykli na mono i jablczan. srednio bylem zadowolony z green i storma ale tez byla wtedy wina diety. teraz jest juz w miare ok.
ostatni cykl zakonczyl sie w polowie kwietnia.
ten cykl planuje gdzies na koniec wrzesnia, cel oczywiscie jak najbardziej czysta masa, sila by tez sie przydala..
doraddzcie cos :)
rozgladam sie nad czyms konkretnym na konkretny cykl.
zastanawiam się nad cloutem i mono. mam jeszcze 3/4 puchy creaapura kaizena. jesli bedzie za malo to dokupie mono.
kusi mnie jeszcze shotgun przed treningiem, co wy na to? tak zeby bylo konkretnie.
np. clout na czczo, shotgun przed treningiem i mono po.
DNT mono na czczo i clout w poludnie.
nie wiem ile jest w cloucie w porcji kreatyny i ile w shotgunie.
dieta jest: białka 2g/kg, weglowodanow 3g/kg, tluszcze 1,5g/kg czasem do 2 :)
waga 87, wzrost 186, wiek 25
przebyte cykle: byl green magnitu, storm, kilka cykli na mono i jablczan. srednio bylem zadowolony z green i storma ale tez byla wtedy wina diety. teraz jest juz w miare ok.
ostatni cykl zakonczyl sie w polowie kwietnia.
ten cykl planuje gdzies na koniec wrzesnia, cel oczywiscie jak najbardziej czysta masa, sila by tez sie przydala..
doraddzcie cos :)
Krzysztof Piekarz
/ kompletne zero
