Witam!
Jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Mam 15 lat, i wlasnie w najblizszych dniach zamierzam pojsc na 1 trening do silki ;].
Mam jednak problem z dobraniem diety, ktora byla by odpowiednia dla mnie. Pomozecie!?:p
Waże 70kg i mam 182cm. wzrostu.
Zalezy mi na diecie dzieki ktorej przybral bym troszke na masie bo jestem nieco chudy xPP.
PRosze o pomoc, mam nadzieje ze nie bde musial dlugo czekac.
Jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Mam 15 lat, i wlasnie w najblizszych dniach zamierzam pojsc na 1 trening do silki ;].
Mam jednak problem z dobraniem diety, ktora byla by odpowiednia dla mnie. Pomozecie!?:p
Waże 70kg i mam 182cm. wzrostu.
Zalezy mi na diecie dzieki ktorej przybral bym troszke na masie bo jestem nieco chudy xPP.
PRosze o pomoc, mam nadzieje ze nie bde musial dlugo czekac.
Krzysztof Piekarz