Witam.
Mam w szafie Animal M-Stacka (różne slyszałem o nim opinie, niektórzy sobie go chwalą, niektórzy wręcz przeciwnie. Ja kupiłem okazyjnie, także spróbuje:).
Ogólnie po wakacjach mam zamiar wjechać na jakiś porządny cykl.
Rozmyślam nad:
Animal M-Stack + Animal Pack + Clout + Mono + Białeczko.
Co sądzicie o takim połączeniu?
Czekam na komentarze, bądź inne propozycje.
Mam w szafie Animal M-Stacka (różne slyszałem o nim opinie, niektórzy sobie go chwalą, niektórzy wręcz przeciwnie. Ja kupiłem okazyjnie, także spróbuje:).
Ogólnie po wakacjach mam zamiar wjechać na jakiś porządny cykl.
Rozmyślam nad:
Animal M-Stack + Animal Pack + Clout + Mono + Białeczko.
Co sądzicie o takim połączeniu?
Czekam na komentarze, bądź inne propozycje.
Krzysztof Piekarz