moim zdnaiem nawet jesli masz diete na rzezbe itd to trneing powinien byc ukiernunkowany na mase a co do przerw to takie jak w treningach na mase - 90-120sekund - ale ja uwazam ze nie powinno uzywac sie zegarka tylko poprostu jak sam poczujesz ze ejstes w stanie wykonac kolejna serie ze minal jakis tam czas to bierzesz sie za nastepna serie. pozdrawiam
