SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
ale to jest jest split to jest raz nie cwicze klatka barki rob tricpes biceps

ten fbw to jakis bardziej areobik a ja chce konkretnej masy

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 125 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3152
Yamek ma racje FBw dla niego ewentualnie split 2X

Howkey L. wysłanych artykułów 12
przeczytanych - 14
Po co sie wypowiadasz jak nei masz pojecia , fbw to jest bardzo dobry trening nawet dla zawansowanych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
co ma tutaj do rzeczy wyslane posty i tematy ?
fbw moze bardziej jest jednak dla zaawansowanych i moze po tym treningu FBW wyrwe troche masy ? ;] czy moze figury

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
i takze ten trening jest dobry na mase

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
a cwiczysz tym treningiem ?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 125 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3152
Za mase odpowiada przedewszytkim dieta . A FBw jest dla ciebei idealnym treningiem .Zwykly split nei jest dla ciebie to masz za maly staz i nie znasz swojego ciala na tyle zeby nim trenowac .
Jak juz koniecznie chce split to poczyttaj o splicie 2x
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2570
Przeczytaj to: https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
I po lekturze się wypowiedz odnośnie FBW jest to plan tak samo jak split który może być na masę czy redukcję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
cwiczylem i bylem zadowolony i bede cwiczyl dalej tylko skoncze Fbw 5x5 Ive

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące plecy

Następny temat

Odżywianie - 16 lat.

electro
Polecane artykuły