Dziś robiłem tak dla odmiany:
Rozpiętki 3serie
Wyciskanie pozioma 4 serie
Przenoszenie 3 serie
+ tric (wycisk wąsko i francuz za głowe)
Fajnie się ćwiczyło. Pierwszy robiłem rozpiętki na początek i świetnie się to sprawdziło. Bardzzo dobra rozgrzewka, napewno do tego jeszcze powróce
Rozpiętki 3serie
Wyciskanie pozioma 4 serie
Przenoszenie 3 serie
+ tric (wycisk wąsko i francuz za głowe)
Fajnie się ćwiczyło. Pierwszy robiłem rozpiętki na początek i świetnie się to sprawdziło. Bardzzo dobra rozgrzewka, napewno do tego jeszcze powróce


krzych kiedyś napisał w jakimś artykule odnośnie rozpiętek, poczytaj