SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Postrzyknięcie ! Prosze o pomoc !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2613
Witam wczoraj nad rzeką siedzac na zimnym murku wstałem i jak mnie nie ***** w krzyżu to myslalem ze umre , jakos doszlem do domu , obudzialem sie rano i jeszcze jedna niespodzianka , w karku mnie nawala . Chyba przez zła pozycje spania .
Co mi na to pomoze? posmarowałem sie jakas mascią dla sportowców czeską
Alpa Sport Gel
skład
Aqua, 47% vol. Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG/PPG-8/3 Laurate, Arnica Extract, Merigold Extract, Rosemary Oil, Ginger Extract, Lavandel Oil, Clove Oil, Thyme Extract, Acrylate /C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Menthol, Triethanolamine, Hydrocreatine, Camphor, Methylsalicylate, CI 19140, CI 15985, CI 42051, Eugenol, Linalool, d-Limonene .

i jak narazie tylko mnie oziembilo .

Prosze kogos obeznanego w sprawie o pomoc

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6351
A jak kręcisz głową w boki, to Cię boli? Ból w odcinku szyjnym jest często spowodowany przewianiem lub długotrwałym ułożeniem glowy w nadwyrężającej pozycji.

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2613
Tak , jak kręce głową , i chyba przez to , ze wczoraj nad rzeką wiało i obudzilem sie w dziwnej pozycji rano ;/ , podobny ból mam w lewej stronie krzyzu ale trzymam poduszke na dup*e moze cos pomoze .Co robic?
1

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6351
Masaż raczej nie pomoże, bo będzie bardziej boleć i może pogorszyć sytuacje. Nieraz coś w plecach też chrupnie, ale jeśli to się powtarza to lepije zgłosić się do lekarza. Możesz spróbować maść/gel przeciwbólową/wy. Po kilku dniach samo powinno przejść. Nic więcej nie zrobisz.

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2613
Wiec nici z jutrzejszego treningu?

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9764
Z treningu nici.


Masc rozgrzewajaca + witaminki b (najlepiej kup b kompleks) + leki przeciwzapalne.

Nie przemeczaj sie...gdyby dalej bolalo powiedzmy 2 dni to do lekarza.

zdr.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie...jakieś dziwne??

Następny temat

pomocy odparzenia

Shoty
Polecane artykuły