SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dietka dietka :)))) potrzebna od zaraz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
posilek 1
mleko-musli
płatki owsiane+mleko+jajka+warzywa+orzechy/pestki

posilek 2 ( 2 i ostatni raz )
golabek z pomidorkiem i oliwa
np. kasze/ryz+mieso+warzywa+oliwa

posilek 3
makaron durum + tunczyk
dodaj warzyw i oliwy

posilek 4
makaron durum + tunczyk
warzywa i oliwa

posilek 5
twaróg + chleb razowy+pomidor_troszke oliwy
chleb wywal reszta ok

jak trening to pamietaj po treningu bez tłuszczy iw arzyw przed ciut tłusczy i ciut warzyw i pamietaj o rozkładzie kw.tłuszczowych 1/1/1 lub 1/2/1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
lol jakich rozkladzie kwasow tluszczowych ?? ja na to nie patrze bo nie wiem oco chodzi...tak samo nie obliczam ile czego spozywam ale energii mi nie brakuje wiec jest ok :)

aha no i w weekendy diety nie zbyt przestrzegam..tzn zjem nie raz cos smazonego u babci ... ale fast foodow niejem slodczy tez nie no ale mowie w weekendy sie planu diety nie trzymam...

Zmieniony przez - Misiek1617 w dniu 2008-07-26 19:33:58

d(O_o)b d(O_O)b d(o_O)b
<<PozdrawiaM, Misiek1617>>

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
eee tam ja smoazonych rzeczy nie jem.... i teraz w dni bez treningowe bede wykluczal tluszcze, w tygodniu sie trzymam diety bardzo ale mowie nie raz sie zdarzy ze zjem cos smazonego ale zadko... )a jesli chodzi o te tluszcze to ich wiele nie spozywam...tyle co bedzie tam w tunczyku badz jakims innym produkcie...

d(O_o)b d(O_O)b d(o_O)b
<<PozdrawiaM, Misiek1617>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
to zle ze tłusczy nie uwzgledniasz po pierwsze daja uczucie sytosci)(co jest bardzo ważne na redukcji) pełnia także wiele ważnych funkcji w organizmie

włacz do menu:oliwe z oliwe,olej lniany,orzechy,pestki słonecznika dyni,siemie lniane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
czyli moze byc np tak ?? :

1
musli/orzechy

2
jajka+warzywa/kasza+mieso/ryba+oliwa

3
/ryz/kasza/durum z tunczykiem

4
/ryz/kasza/durum/warzywa

5
twarog/warzywka+ewentualnie chleb pelnoziarnisty/troche oliwy

d(O_o)b d(O_O)b d(o_O)b
<<PozdrawiaM, Misiek1617>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
a policzyłes ładnie tłuscz i proporcje kwasow??
wszystko sie zgadza??


1
musli/orzechy jakie musli??lepsze własnej roboty,na bazie płatków owsianych,dorzyc warzyw,jajka

2
jajka+warzywa/kasza+mieso/ryba+oliwa albo jajka albo mieso/ryba

3
/ryz/kasza/durum z tunczykiem

4
/ryz/kasza/durum/warzywa

5
twarog/warzywka+ewentualnie chleb pelnoziarnisty/troche oliwy chleba na noc nie polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
no dobra jutro zjem tak jak napisales...a nic nie liczylem bo nigdy nie licze...jest nawet watek na forum i pisze tam e duzo osob je bez liczenia...ja bym moze i liczyl ale nie wiem jak :)

a musli jem gellwe fitelie... malo tluszczu praktycznie zero dusc duzo weglowodanow i duzo bialka... i przytym musli zostane

Zmieniony przez - Misiek1617 w dniu 2008-07-27 12:26:53

d(O_o)b d(O_O)b d(o_O)b
<<PozdrawiaM, Misiek1617>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
białka roslinnego nie wliczaj do bilansu kcal,szczegolnie na redukcji,trzymaj białko na poziomie 2g na kg masy ciała:czerp je z miesa/ryb/jajek/twarogu(ale te 2g to tylko zwierzece) zobaczysz jak metabolizm podskoczy dodatkowo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
ok a z mleka bialko tez sie liczy jako zwierzece co nie ?? mleka spozywam bardzo duzo dziennie :)

d(O_o)b d(O_O)b d(o_O)b
<<PozdrawiaM, Misiek1617>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta w sztukach walki

Następny temat

Ile białka jest we w filecie z indyka ze stołówki?

electro
Polecane artykuły