SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

panowie prośba o ocenę FBW!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 829
witam,
ułożyłem plan fbw na 3 dni w tygodniu stosując na zmianę plan A i B!
bardzo proszę o ocenę i ewentualne poprawki:)
:)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 105

Wzrost: 196

Cel treningowy: sylwetka redukcja

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka sztangi hantle

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 829
A


1) wyciskanie sztangi płaska --> 2 serie
2) wyciskanie sztangi skos --> 2 serie
3) wyciskanie żołnierskie (sprzed klatki) --> 2 serie
4) francuskie wyciskanie siedząc --> 2 serie
5) wiosłowanie sztangą --> 3 serie
6) przysiad z hantami --> 3 serie
7) martwy na prostych nogach --> 3 serie
8) uginanie z hantą chwyt młotkowy --> 2 serie
9) wspięcia na palce ze sztangą stojąc --> 3 serie
10) brzuch --> max.



B


1) wyciskanie sztangi skos --> 2 serie
2) wyciskanie sztangi płaska --> 2 serie
3) wyciskanie sztangi wzdłuż tułowia --> 2 serie
4) francuskie wyciskanie sztangielki w leżeniu --> 2 serie
5) wiosłowanie hantlą --> 3 serie
6) mc --> 3 serie
7) przysiad wykroczny --> 3 serie
8) uginanie ramion ze sztangą stojąc, podchwytem --> 2 serie
9) wspięcia na palce ze sztangą stojąc --> 3 serie
10) brzuch --> max.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3252
redukcja = dieta

Pokój z wami bracia i siostry pamiętajcie że nie pięści ale język jest ostry

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 829
moja dieta narazie polega narazie do ograniczenia ilości posiłków do 2 dziennie, poniewaz pracuje dość intensuwnie i nie mam czasu na wiecej, pozniej pomyśle o jakiejs konkretnej! ale co do samych cwiczeń to jak?? :>
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
moja dieta narazie polega narazie do ograniczenia ilości posiłków do 2 dziennie,
i myslisz ze to w czyms pomoze?? jesli tak to jestes w bledzie, jak chcesz stracic wage, tluszcz to 6posilkow dziennie a nie 2, wazne jest co jesz i w jakiej ilosci, ograniczenie sie do 2 nic ci nie da.

Co do planu to najpierw 4tyg ACT.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie ułożyc skuteczny trening

Następny temat

Mój trening

electro
Polecane artykuły