SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chce Ułożyć Dietę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4439
Jezeli jestes endo to dieta niskoweglowodanowa bedzie jak najbardziej:
[https://www.sfd.pl/temat162782]
[https://www.sfd.pl/temat233462]

Mozesz tez najpierw pozbyc sie fatu, a dopiero potem z dobrym startem zdobywac miesnie. Do tego CKD:
[https://www.sfd.pl/temat161108]

Wiecej w wyszukiwarce
Pzdr

Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2008-07-17 10:47:10

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
No dobra ale czy dieta redukcyjna bedzie dobra do treningu na mase mieśniową ;/ ?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4439
Zalezy od uwarunkowan genetycznych, na low carbie tez zyskujesz mase (na CKD nie)

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
No to ja chyba wlasnie mam tak ze na diecie redukcyjniej mi nie rosną bo miałem juz redukcyjna schudłem z 98 na 85 a w bicepsie bylo 36/37cm i po 4 miechac treningu i diety tez 36/37cm fakt ze biceps sie poprostu ukształtował i wyrzeźbił ale nie urusł nawet 1cm ;/

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
jak dieta redukcyjna to trening raczej wiecej powtórzen małe cięzary co w przypadku treningu na mase jest odwrotne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4439
Powodow tego, ze biceps nie urosl moglo byc wiele. Mogles go katowac zbytnio podczas treningu. Albo nie miec przerw miedzy cyklami treningow. Albo po prostu spaliles fat na bicepsie, w tym miejscu pojawilo sie mieso, a Tobie wydaje sie, ze nadal masz tyle samo.

Ewentualnie policz sobie zapotrzebowanie:
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html
I doloz troche kcal jak uwazasz, ze inaczej nie leci masa.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
Nie no zrobie sobie bilans zeby byl 0 no i to dlugo mi zajmie bo musze zrobic na pare dni bo nie dam rady codziennie jesc tego samego. A teraz zaczać ćwiczyć bo skonczylem trening fbw i juz odpoczywam 1 dzien to dzis zaczać ten nowy na mase czy narazie sie wstrzymać?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10998
Zrób sobie tydzień lub dwa przerwy regeneracji.
A po skończeniu FBW nawet zaleznae jest 1 lub 2 tygodnie celowe roztrenowanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
no mi wyszlo ok.2500 kcal tylko ostatniego pkt. dodawania nie czailem to dodalem 300 kcal i juz ;D ale powinno byc dobre

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 291
Jeśli chudniesz i spalasz tłuszcza a obwody mięśni są ciągle takie same to jest to dobra oznaka. Po prosu zmieniasz proporcje w organizmie mięśnie/fat.

Zmieniony przez - _LUKE_ w dniu 2008-07-17 15:39:21

Zmieniony przez - _LUKE_ w dniu 2008-07-17 15:39:44
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieznia stacjonarna

Następny temat

SUBWAY

electro
Polecane artykuły