Szacuny
5
Napisanych postów
759
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
13164
Witam mam do was pytanko jak mozna to polaczyc a mianowicie biegi i silownie? biegam 5-6dni w tygodniu. mozna powiedziec ze wyczynowo :D a tak ze chcialbym troche sie wyrezbic. waze 65kg wiec zabardzo ise nie da ale wiadomo zawsze troche bede szerszy;p silownie mam w domu ( lawka,gryfy,drazek hantle itp) jak mam to polaczyc??
Szacuny
2
Napisanych postów
1474
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
40987
a tak ze chcialbym troche sie wyrezbic. waze 65kg wiec zabardzo ise nie da ale wiadomo zawsze troche bede szerszy,co Ty chcesz rzezbić?i jakie szerszy?
Szacuny
25
Napisanych postów
1792
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
17000
na mase nie licz... jak biegasz to musiałbyś pochłaniać naprawde ogromne ilości białka zeby jakaś masa była - wiem z doświadczenia jak trudno masa idzie jak sie duzo biega...
chociaz jakby tak popatrzeć na amerykańskich sprinterów...
z tego co wiem to oni robią siłe przed treningiem na stadionie.
Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.
Szacuny
5
Napisanych postów
759
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
13164
ale mu chodzi o silownie. PRobowalem na silce cwiczyc ale zaczalem biegac schudlem 2 kg;/ (obecna 63kg) ciezko bardzo jest nabrac masy. Nie mam pojecia jak amerykance tak wygladaja a sa tez biegaczami.
Szacuny
0
Napisanych postów
101
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2551
sprinterzy maja silownie podczas treningow dlatego tak wygladaja...a ze stawiaja bardziej na dynamike, niz naprzykalad sredniodystansowcy, to masa im nie zaszkodzi
Szacuny
5
Napisanych postów
759
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
13164
Sprinterek ale my mowimy o "koksach" amerykanckich ;p a nie Polskich cieniasach ;(( Cos czuje ze tylko ja bede z polakow W biegach na 800,1500 m zdobywal medale na olimpiadach ;p