SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEGI!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się jak będę biegała jak spadnie śnieg. Nie wiem czy przerwac trening na czas zimy, a jeśli nie to jak się ubierać i do tego jakie buty bo to jest bardzo ważne.PROSZĘ O RADĘ

$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chciałbym przestrzec przed bieganiem w byle jakich butach, konsekwencją tego bedzie prędzej czy pózniej jakaś upiorna kontuzja, najlepiej biegać w butach które amortyzują kontakt stopy z podłożem.

Lubu moje gratulacje !!!

Zmieniony przez - kaupek w dniu 2003-09-23 23:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
jezeli biegasz aeroby, to nie widze powodu do zmartwien
obuwie musisz miec takie, zeby sie nie wy******lic :>
lepiej ubrac kilka warstw i ortalion, nie wyziebisz sie tak szybko

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź, czekam na wiecej konkretów szczególnie odnosnie butów

$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym ubral sandalki

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba najlepiej w zamkniętym obiekcie.
Moja dziewczyna jest lekkoatletką i trenuje właśnie tak.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
ja biegalem zimo
oprocz odpowiedzniego ubioru-obowiozkowa czapka trzeba zwracac uwage na zamarzniete kaluze , przykryte sniegiem na ktorych to latwo mozna sie wy...c , wywrocic:)
w moim przypadku, bieganie po lesie jest bardzo dobre zimo- zero wiatru malo zasypane sciezki jest ok
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej biega się po lesie. Zimą zapach i charakter lasu jest wspaniały. Moim ubiorem są zwykłe tanie „adidasy” , spodnie dresowe a pod spodem legginsy z majciorami oczywiście aby czegoś nie przep..dziło. Na górę: podkoszulka, golf-cienki, bluza- byle nie za ciepła gdyż można się niepotrzebnie spocić. Dodatkowo czapka i rękawiczki. Biegam przeciętnie 30 min. Nigdy mi to nie zaszkodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli poważnie myślisz o bieganiu to pogoda nie powinna być dla Ciebie żadną przeszkodą. Jeśli chodzi o obuwie to radzę nie ubierać gumiaków tylko biegać w adidasach ponieważ nie ma do biegania butów nieprzmaklanych, a adidasy są właśnie przystosowane do biegania. Obojętne w jakich butach biegasz ważne żeby nie odbiły Ci pięty i nie obcierały palców. Pamiętaj o ochronie nóg jest to bardzo ważne, najlepiej jakbyś miał getry, a jeszcze lepiej jak by były ocieplane, a na nich jakiś ortalion. Na góre ubierz najlepiej golf żeby Ci chronił szyję, bo bez tego zaraz złapiesz infekcję gardła, na to bluza i ortalion. A jeśli myślisz że się spocisz to Ci powiem że i tak się spocisz, a tak prznajmniej Cię nie zawieje i będzie Ci ciepło. I pamietaj że sukces osiąga się nie dzięki sile ale wytrzymałości.

SaBer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko niepiszcie że jak jest zimno to biegać niewolno ! trener lada dzień wróci z obozu w górach , a tam bynajmniej upałów teraz niema. mróz w niczym nieprzeszkadza jeśli masz wystraczająco duzo chęci !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
I pamiętaj, że podczas biegania w niskich temperaturach nie wolno się zatrzymywać, bo to zwiększy ryzyko złapania jakiejś wstrętnej grypy albo czegos w tym rodzaju. Jeśli raz się rozgrzejesz, to pozostań rozgrzana do końca treningu.

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Ja co sobota biegam w Warszawie nad Wisłą - nieważne czy zima, czy lato. A w zimie jest strasznie - taki wiatr od rzeki, że można paść. Ale się nie zrażam, sprawia mi to przyjemność. W zimie najważniejsza dla mnie jest czapka przez którą nie przechodzi wiatr, praktycznie jak temp. nie jest poniżej -10, to mam na sobię koszulkę, bluzę z materiału typu bawełna i na zewnątrz dres ortalionowy. I jak się ostro biegnie to jest mi na tyle ciepło, że zawsze jestem cały mokry. Ale nie można się wtedy zatrzymać, bo przeziębienie pewne. Oddychać spokojnie, ale nie ustami tylko wdech nosem, a wydech ustami. Wiem, że to czasem ciężko, szczególnie jak się chce pobic własny rekord, ale warto się nauczyć, bo w ten sposób ogrzewamy powietrze i nie wdychamy takiego zimnego.

Jak byłem młodszy, jeździłem na obozy kadry makroregionu do Zakopca - tam to było bieganie. Nie dośc że nie po płaskim, tylko po górkach i dołkach, ale w dodatku przy parostopniowym mrozie. I dystanse 6-10 km. I nikt jakoś nie narzekał i nie chorował. A mieliśmy po 2-3 treningi dziennie. Bieganie, treningi na macie, na siłowni.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen..pomocy szukam

Następny temat

siatkówka

WHEY premium