Wiatm ćwicze 6 miesiecy.Chciałbym abyście ułożyli mi trening i diete waże 92 kg mam 190cm zwrostu i 15 lat.Głuwny cel to masa z lekką rzeżbą ale głuwnie ma sa> Plan najlepiej 5-6 dni wtygodniu . Dysponije ławka stojakami staną długa łamana i sztangielkami i modlitewnikiem ma 88kg obciązenia liczę na waszą pomoc.Pozdro

Krzysztof Piekarz
