SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ułożenie diety & treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

66 kg

Wzrost

183 cm

Staż treningowy

ćwiczę od 3 miesięcy hantlami

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna 4x w tygodniu po 45 minut, hantle codziennie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

obojętne

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nie stosowałem

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

przybranie na masie, rzeźba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
Cześć, mam 16 lat i ostatnio postanowiłem że już chyba czas się za siebie wziąć, tym bardziej że na horyzoncie pojawiła się pewna panna i chciałbym wyjść z nią też np. na basen :)

Jeśli chodzi o motywację to nie ma u mnie z tym problemu. Ostatnio ukończyłem a6w i ogólny zarys kaloryfera jest ale pełnym kaloryferem bym tego nie nazwał. Ogólnie dość często uprawiam sport, mam w domu drążek i hantle. Problem w tym że efektów albo nie ma albo są znikome.

Mam bardzo szybki metabolizm i mimo że dużo jem to i tak nie przybieram. Proszę o jakieś rady, ułożenie diety czy polecenie jakichś ćwiczeń :)

PS: Nie chciałbym się faszerować różnymi niezdrowymi suplementami, czy zbudowanie rzeźby jest bez nich możliwe ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
po pierwsze my tu nie ukladamy diet ani treningów tylkopoprawiamy doradzamy tu masz wszystki potrzebne tematy tylko poczytac
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

poczytaj i w razie czego pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
jw

Dieta na początek : https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Tren : Sklej to poprawimy

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
A ja nie polecam. twoja dieta i twoj trening to sprawa indywidualna. Jeśli rzeczywiście chcesz coś ze sobą zrobić, najpierw musisz dokładnie zapoznac się z wyżej podanym Ci linkiem. Tam będziesz miał odpowiedź na każde pytanie. Poświęcisz temu jeden wieczór drugi może i nawet trzeci. Ale będziesz wiedział co robić. Nie daj się skusić na gotowe diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
daj zdjecie bo przy takiej wadze nie wiem co chcesz tam rzezbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
Podejrzewam że przy takiej wadze w stosunku do wzrostu chłopak chce zrobić masę mięśniową. >>Dieta<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat i później

Następny temat

Zmniejszenie wagi a w zasadzie utrata sadła z brzucha

WHEY premium