Moje codzienne śniadanie
Czyli płatki owsiane z rodzynkami plus owoc.Prawie zawsze dodaje starte jabłko ale dzisiaj dodałem truskawek i też pyszne było

Ilość wyświetleń tematu: 10711

trocge)
)
niech mieśnie czują impus.
ronie ABS II i po całym treningu ni emam siły na prace w "zwisie" i robiego w inny dzień.

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!
O diete dbam i regeneracja przebiega u mnie wzorowo bo nie męcze się w robocie więc obytaki satn trwał wiecznie hehe ale i chore sie kiedyś skończy:)
)
pisałem wyzej dlaczego)
kurde ale ból. Klate mam czała czerwoną dzisiaj a pępek to cały siny jest!! Musze uwarzac na to ćwiczenie bo samemu się niebezpiecznie ćwiczy.)
)
ale zdobyte doświadczenia pozostaną na przyszłość. Znów nie robiłem brzuch ana koniec treningu, dzisiaj ge będe robił, Wiem ze to zle al enie mam siły za bardzo w ten sam dzień robic ABS II.
z SFD zeby sie jego zapytać co zrobić lub jakas rada do teningu mojego ale wiem ze troche za dużo bym wymagał. Więc jestem zmuzony zakładać nowe posty na forum.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły