Szacuny
49
Napisanych postów
11477
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
94174
Gekon, chodzi o to że jeśli, będąc na diecie tłuszczowej, nieświadomie zwiększysz spożycie węgli to efekt będzie odwrotny od zamierzonego.
Krótko mówiąc musisz mieć dużą wiedzę czego nie jeść i nie pić.
Wystarczy że np. wypijesz 0,5l napoju słodzonego cukrem i będzie lipa
Szacuny
9
Napisanych postów
644
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
33589
Zostane jednak przy swojej diecie i zrobie tak jak doradzał Zwierz zrezygnuje z wafli po trenigu (plus BCAA i Kreatyna) ale to dopiero w styczniu. Przecież niedługo święta i sylwester