nogi + plecy to jest jest ani dla poczatkujacych ani dla zaawansowanych,to jest glupota ktorko mowiac.Wiec nie sluchaj zawsze tego co ci radza tacu instruktorzy bo wiekszasc z nich gada glupoty etc.Porady no to trening FBW albo split posty podwieszone wszystko jest rozpisane wystarczy wejsc i poczytac, a to chyba nie problem.Suple odstaw zbedne bo staz nie jest zbyt duzy.
PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl