SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o pomoc w suplementacji co jak kiedy. ewentualne zmianki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
Witam mam prośbe o sprawdzenie ewentualne poprawki.
Cel: Masa
Wiek: 20 lat
wzrost: 195cm
waga: 84kg
staż: 2 lata (3-5 razy w tyg na siłowni)

do dyspozycji:
Cell Pump 665g
kreatyna mono - vitalmax 700g
białko ostrowia 900g
gainer WEIDER Mega Mass 4000 - 3,5kg
dekstroza z 500g

6:30 - CP 9g
7:00 śniadanie
11:00 2 sniadanie
14:00 obiad
15:30 50g gainera
16:00 CP 9g
16:30-18:30 siłownia
od razu po siłowni Gainer 50g
30 min pozniej kreatyna mono 10g + dekstroza
20:00 kolacja
23:00 2 kolacja + 30g białka
Sen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
przed silka zjedz pelnowartosciowy posilek jesli jest taka mozliwosc

chyba ze obiad solidny to ok

wywal porcje CP z rana i po treningu 5g mono a nie 10!

reszta ok

dextro bym ci radzil wy***ac w kosmos jesli masz sklonnosci do odkladnaia fatu

Weider - dosc gowniany sklad, same cukry wiec jeszcze z dextro zbedne

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
hmm... to gdzie wcisnąć ta jedna porcje? bo pisze ze 2 porcje rano i po treningu ,ale podobno lepiej przed brac wiec tak biore rano troche źle siada tzn na czczo jak sie wcina to zle sie czuje.
z góry dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
gainer i kreatyne mozesz odrazu razem po treningu i wybierasz albo dwa razy cp albo raz cp i raz mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
CP + mono
DT:
- na czczo/po treningu 5g mono
- przed treningiem 9,5g CP
DNT:
- na czczo 5g mono
- po poludniu 9,5g CP

Dextroza - nastepnym razme nie kupuj. Bierz tylko po treningu 40g.

Białko - wg brakow w diecie.

Gainer - wg brakow w diecie.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm ? pomocy...

Następny temat

kreatyna pierwszy raz

electro
Polecane artykuły