SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja a tłuszcze o co chodzi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9361
Witam mam pytanko byłem 6 miesiecy na masie teraz przeszedłem na redukcje i chce spalic troche tłuszczyku na brzuchu. Jak to jest możliwe ze mówiecie że na redukcji tłuszcz i białko powinno sie jesc a mniej ww przeciez jak bede jadł tłuszcz to bede miał go więcej a chce go zgubić. Oczywiscie Trening Siłowy i Aerobowy jest.

Z góry dziękuje za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/temat185012/

https://www.sfd.pl/temat369407/

Proszę



Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-05-03 15:39:28
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj, masz podstawowe myślenie jak prawie każdy niedoinformowany człowiek o tłuszczach. Bez tłuszczy nie przeżyjemy, taka prawda. Zajrzyj w artykuł Mateo_1983 pod tytułem TŁUSZCZE. Znajdziesz link w jego podpisie, gdy pisał art podpowiedziałem mu by wspomniał właśnie o tym że tłuszcz spożyty nie równa się tłuszczowi w organizmie (chodzi o odkładanie).
Główną rolę w odkładaniu tkanki tłuszczowej odgrywa taki hormon jak insulina, insulina jest anaboliczna w stosunku do tkanki mięśniowej oraz tkanki tłuszczowej. Najbardziej wyrzut insuliny stymulują właśnie węglowodany, następnie białka natomiast tłuszcze nie mają żadnego wpływu na nią. Z tego względu diety typowo tłuszczowe jak ckd, ud2, tkd itp. są dobre na redukcję.
O, studensky już Ci dal link do wspomnianego przeze mnie artykułu.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-05-03 15:43:38
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wartosci odzywcze

Następny temat

Dieta od 0 - skuteczna, prosta i tania !?

electro
Polecane artykuły