udziałem. Zawody były o tyle ciekawe,że ich specjalnym gościem był Denis Wolf-5 miejsce na MR.OLYMPIA 2007. Zawody chyba po raz pierwszy w Irlandii stały na wysokim poziomie,gdyż w każdej z kategorii było conajmniej 2/3 bardzo dobrze przygotowanych zawodników-co do tej pory było rzadkością na zielonej wyspie. Jedyną ale za to poważną porażką organizatorów,której niestety i ja padłem ofiarą była zmiana decyzji na kilka dni przed zawodami,dotycząca podziału kategorii wagowej wśród seniorów. Mianowicie,ze względu na jak to ujeli organizatorzy.."zbyta małą liczbe seniorów(ogółem 7) zadecydowano o połączeniu wszystkich kategorii wagowych wśród seniorów w jedną otwartą-open." Tak więc przyszło mi,oraz 3 pozostałym chłopakom(cała nasza czwórka ok.80/85kg) rywalizować z 3 na prawde dużymi zawodnikami(każdy z nich po ok.95/100kg).Suma-sumarum trójka "większych" zawodników zgarneła podium a nam pozostało obejść się smakiem
Tak czy inaczej wrzucam kilka fotek z zawodów
Krzysztof Piekarz








