SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu cienkich bolków i ciot?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
o
wyobraz sobie ze pracujesz za darmo 1 dzien w tygodniu
bo twuj szef chce zalapac punkty
to jestes najleprzy ?
czy ciota bo sie boisz upomniec o swoje ?
masz ograniczone prawa bo dowodztwo twierdzi ze jestes za glupi by z nich korzystac
to oznaka frajerstwa czy profesjionalizmu
zarabiasz mniej nisz francuz z identycznymi zdolnosciami
to nie dyskryminacjia to ochotnicza prostytucjia
legia za ciebie mysli i dba o to bys nie wysilil szarych komorek
nawet zone musi ci zatwierdzic polkownik
teraz jusz znasz odpowiedz na pytanie dlaczego cioty ?

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to żone zatwierdzić?
jaja se teraz robisz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Opowiedz coś więcej na ten temat(służby)...
Bo skoro masz wiedzę, to się podziel nią.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
o co chodzi z tymi punktami za darmowy dzien pracujący?

jakie prawa były ograniczane?

czemu mniejsze zarobki od rodowitego francuza nazywasz prostytucją? O ile się nie myle prostytucja to dawanie dupy za kase( w normalnym tego słowa znaczeniu)

O co chodzi z tym zatwierdzeniem żony przez pułkownika?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
To nie wiedzieliście że oficerami w legi są tylko francuzi?
że ruchanie żołnierzy na każdym kroku tłumaczy się tradycją i ciężkim szkoleniem?
Zadużo filmów z Van Damem mity że kolesie po legi to maszyny do zabijania rozpuszczali ci co tam byli dla lepszego samopoczucia
Pamiętam jak kidyś do jednego z reality show miał wejść koleś po legii póltora-komandosa po prostu ale skacząc przez plot obie nogi sobie połamał mi taka reklama starczy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Szwejku.Pamiętam ten wykasowany bełkot Groma.Nic nie było tam o Legii Cudzoziemskiej.Było tam coś o Krav Madze.Raz,że to nie ten temat,a dwa artykuł jego to był bezsensowny,jednostronny bełkot z którego absolutnie nic nie wynikało.

Napisz coś więcej o służbie w LC.Może da się w ten sposób uchronić małolatów,którzy jarają się filmami i legendami i za wszelką cenę jakoś unikają polskiej armii,a chcą z siebie robić żabojadzkich najemników.Pozdro.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64622
proponuje nie traktowac pana Szwejka jako jedynej i najsłuszniejszej wyroczni w sprawie LC i zapoznac się też z innymi źródłami informacji żeby miec w miare obiektywny poglad na sprawe

http://legia.cudzoziemska.free.fr/phpBB2/index.php

http://forum.wojsko-polskie.pl/1-vt1318.html?start=0

http://www.cervens.net/fuz/ forum po angielsku

http://www.lalegion.ch/forum/index.php forum niemieckie

http://www.forum-lalegionetrangere.fr/ forum francuskie

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Dlaczego sądzisz,ze ktoś chce Szwejka traktować jak wyrocznię?Ja tam chcę poznać jego zdanie o służbie,bo narazie opisał krótko i chaotycznie co mysli o LC.Poza tym ja armię mam już dawno za sobą i nie mam zamiaru się do LC wybrać,a wieści o LC mam z pierwszej ręki,bo mój kolega był 5 lat na kontrakcie.Jeśli chodzi o LC,to tylko 2 REP wchodziłby u mnie w grę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
Słaby 2REC to jakaś półbrygada spadochronowa?Kumpel z OSŻW był z nimi na misji w Kongo i mówi że przereklamowane leszcz

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ gr.poczatkujaca w łodzi??

Następny temat

judoga

Shoty
Polecane artykuły