SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu cienkich bolków i ciot?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
o
wyobraz sobie ze pracujesz za darmo 1 dzien w tygodniu
bo twuj szef chce zalapac punkty
to jestes najleprzy ?
czy ciota bo sie boisz upomniec o swoje ?
masz ograniczone prawa bo dowodztwo twierdzi ze jestes za glupi by z nich korzystac
to oznaka frajerstwa czy profesjionalizmu
zarabiasz mniej nisz francuz z identycznymi zdolnosciami
to nie dyskryminacjia to ochotnicza prostytucjia
legia za ciebie mysli i dba o to bys nie wysilil szarych komorek
nawet zone musi ci zatwierdzic polkownik
teraz jusz znasz odpowiedz na pytanie dlaczego cioty ?

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to żone zatwierdzić?
jaja se teraz robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opowiedz coś więcej na ten temat(służby)...
Bo skoro masz wiedzę, to się podziel nią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
o co chodzi z tymi punktami za darmowy dzien pracujący?

jakie prawa były ograniczane?

czemu mniejsze zarobki od rodowitego francuza nazywasz prostytucją? O ile się nie myle prostytucja to dawanie dupy za kase( w normalnym tego słowa znaczeniu)

O co chodzi z tym zatwierdzeniem żony przez pułkownika?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
To nie wiedzieliście że oficerami w legi są tylko francuzi?
że ruchanie żołnierzy na każdym kroku tłumaczy się tradycją i ciężkim szkoleniem?
Zadużo filmów z Van Damem mity że kolesie po legi to maszyny do zabijania rozpuszczali ci co tam byli dla lepszego samopoczucia
Pamiętam jak kidyś do jednego z reality show miał wejść koleś po legii póltora-komandosa po prostu ale skacząc przez plot obie nogi sobie połamał mi taka reklama starczy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Szwejku.Pamiętam ten wykasowany bełkot Groma.Nic nie było tam o Legii Cudzoziemskiej.Było tam coś o Krav Madze.Raz,że to nie ten temat,a dwa artykuł jego to był bezsensowny,jednostronny bełkot z którego absolutnie nic nie wynikało.

Napisz coś więcej o służbie w LC.Może da się w ten sposób uchronić małolatów,którzy jarają się filmami i legendami i za wszelką cenę jakoś unikają polskiej armii,a chcą z siebie robić żabojadzkich najemników.Pozdro.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
proponuje nie traktowac pana Szwejka jako jedynej i najsłuszniejszej wyroczni w sprawie LC i zapoznac się też z innymi źródłami informacji żeby miec w miare obiektywny poglad na sprawe

http://legia.cudzoziemska.free.fr/phpBB2/index.php

http://forum.wojsko-polskie.pl/1-vt1318.html?start=0

http://www.cervens.net/fuz/ forum po angielsku

http://www.lalegion.ch/forum/index.php forum niemieckie

http://www.forum-lalegionetrangere.fr/ forum francuskie

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dlaczego sądzisz,ze ktoś chce Szwejka traktować jak wyrocznię?Ja tam chcę poznać jego zdanie o służbie,bo narazie opisał krótko i chaotycznie co mysli o LC.Poza tym ja armię mam już dawno za sobą i nie mam zamiaru się do LC wybrać,a wieści o LC mam z pierwszej ręki,bo mój kolega był 5 lat na kontrakcie.Jeśli chodzi o LC,to tylko 2 REP wchodziłby u mnie w grę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
Słaby 2REC to jakaś półbrygada spadochronowa?Kumpel z OSŻW był z nimi na misji w Kongo i mówi że przereklamowane leszcz

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ gr.poczatkujaca w łodzi??

Następny temat

judoga

WHEY premium